Фан Клуб : Фени Индустри

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.400
Поени од реакции
1.825
Цобе ми е иден зет. Колку што знам супер му е во Кавадарци, не знам само дали ќе му го продолжат договорот, летово му истекува.
Од Фени очекувам титула годинава:smir: .
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Да се надеваме дека не е толку сериозна повредата и да му посакаме побрзо оздравување и враќање во тимот. А за титула секако ќе биде:pehar:
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Да се надеваме дека не е толку сериозна повредата и да му посакаме побрзо оздравување и враќање во тимот. А за титула секако ќе биде:pehar:
cekajte malce be ima oste mnogu mnogu vreme....ne pisuvajte uste sega..na kraj da ne si gi goltate zborovite....koga ke ste sampioni togas sto sakate pisete sega za sega moolk..pozz
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
cekajte malce be ima oste mnogu mnogu vreme....ne pisuvajte uste sega..na kraj da ne si gi goltate zborovite....koga ke ste sampioni togas sto sakate pisete sega za sega moolk..pozz
Шо има врска тоа де, си прајме ни онака чаршијски муабет , ти па одма се провоцираш. Кулирај...:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Цобе ми е иден зет. Колку што знам супер му е во Кавадарци, не знам само дали ќе му го продолжат договорот, летово му истекува.
Од Фени очекувам титула годинава:smir: .
Iskreno kazano no jas mislam deka Cola e podobar centar od Gocevski momentalno ama Rajkovic vo prviot del od sezonata ne mu ja davase potrebnata minutaza no sega kako sto gledam Gocevski ne mi izgleda kako podobren od prviot del od sezonata neknja so Amak kako drogiran bese i go ostavija pod kazna da igra so mladincite i kako sto gledam najverovatno ke sede na klupata vo vtoriot del od sezonata.A vidi go ti COla kavadarecki zzet ke go prajme ako ubavo i mu pozeluam so pobrzo da ozdrave i da se vrate u timot.
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Abe drugar oste sea pravis muabet za titula po4ekaj ima oste mnogu vreme do krajot a ne ni sigurno dali ke ja osvoi Feni .. Koj e najdobar neka pobedi !!
Strumica Champions !!!! :salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe drugar oste sea pravis muabet za titula po4ekaj ima oste mnogu vreme do krajot a ne ni sigurno dali ke ja osvoi Feni .. Koj e najdobar neka pobedi !!
Strumica Champions !!!! :salut:
Aha, se soglasuvam so tebe seuste e rano.
Neka ja osvoi najdobriot tokmu taka,no najdobrite se Strumica taka da ....:pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Abe drugar oste sea pravis muabet za titula po4ekaj ima oste mnogu vreme do krajot a ne ni sigurno dali ke ja osvoi Feni .. Koj e najdobar neka pobedi !!
Strumica Champions !!!! :salut:
Море другар ја за шо сакам ќе праам муабет, шо се мешаш ти тука, прајте се и вие муабет за титула кој ве бране да не прајте, а ако ти пречи нашиот муабет не мора да го читаш.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Како што слушнав Рич стигнал у Кавадарци, значи можно е да го видиме у среда со Мзт.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Како што слушнав Рич стигнал у Кавадарци, значи можно е да го видиме у среда со Мзт.
Okolu terminot za odigruvanje na natprevarot so Mzt da ne ima nekakvi soznanija ili pak tocni informacii so jas ne gi znam za da zanam dali da begam od skolo za da go fanime pocetokot na utakmicata.
I NEKA PUKNAT SITE SO VELAT FENI NE E SAMPION.

FENI SAMPION
i so mu mozis sea i mene i na drugite so vikame deka feni ce bide sampion so gjoa vie ne vikate dekA VASIOT TIM KE BIDE SAMPION AMA TESKO NE VERUVAM DEKA KE IMA NES OD TITULA KAJ VAS OVAA GODINA.:vozbud:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не знам од колку саатот е, за претходната утакмица lozar_kavadarci знаеше два дена пред да се играе, може он пак да знае од колку е.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Okolu terminot za odigruvanje na natprevarot so Mzt da ne ima nekakvi soznanija ili pak tocni informacii so jas ne gi znam za da zanam dali da begam od skolo za da go fanime pocetokot na utakmicata.
I NEKA PUKNAT SITE SO VELAT FENI NE E SAMPION.

FENI SAMPION
i so mu mozis sea i mene i na drugite so vikame deka feni ce bide sampion so gjoa vie ne vikate dekA VASIOT TIM KE BIDE SAMPION AMA TESKO NE VERUVAM DEKA KE IMA NES OD TITULA KAJ VAS OVAA GODINA.:vozbud:
Oh bre boze.Neka puknat SITE STO VELAT FENI NE E SAMPION?
E Feni sampion li e be?
Feni moze da bide sampion a sega ne e.
A za da bide..Ke vidime.
Nemoj da mislis deka samo vie donesovte zasiluvanja:smir:
Bidi STRPLIV do deka da pocne sezonata.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Не знам од колку саатот е, за претходната утакмица lozar_kavadarci знаеше два дена пред да се играе, може он пак да знае од колку е.:salut:
Ami neznam ako znae neka kaze ja prasav za site sto bi znaele neka kazat ako neznaat nikumu nis gjoa utre drugden sekako ke doznajme neli a moze miki videnovic ce kaze use vecer na vaa sportskata emisija so e.I uste nesto da ne go imas denesniot broj na Sport da ne pise nes za feni za nekoi novosti.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ami neznam ako znae neka kaze ja prasav za site sto bi znaele neka kazat ako neznaat nikumu nis gjoa utre drugden sekako ke doznajme neli a moze miki videnovic ce kaze use vecer na vaa sportskata emisija so e.I uste nesto da ne go imas denesniot broj na Sport da ne pise nes za feni za nekoi novosti.
Vie od sport li cekate novosti za "vasiot" Feni:pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom