Помош и совети

Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Значи вака,пошо играта е на диск,другарче ја донесе.Има 2 диска и сеа сите фајлови да ги спојам или?Ако не фрлете линк од играва ќе ти ибам и цд и се.Фала.
Ти пратив торентче.
 

hriste

Fire Star
Член од
12 март 2008
Мислења
218
Поени од реакции
54
Имам еден проблем со PES06 кога ќе го завршам првото полувреме после второто полувреме неможам да го изиграм ми се појавува црно на мониторот и морам на цело да излевам од играта до што може да биде
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Активациски код за Need For Speed - Pro Street ако може да ми најде некој :smir:
 

Крими

......
Член од
8 декември 2008
Мислења
479
Поени од реакции
14
Го има ли некој проблемот на Видонус 7 со Need For Speed Shift ко ке ја старташ играт па лоадира до пола и се покажува црна екран и после некоја секунда пишува дека играта не реагира.
Му направив на драјверите апдејт, пробав со Компатибилноста и тоа ништо не успева.
Дајте некоје решеније ?
поздрав
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Го има ли некој проблемот на Видонус 7 со Need For Speed Shift ко ке ја старташ играт па лоадира до пола и се покажува црна екран и после некоја секунда пишува дека играта не реагира.
Му направив на драјверите апдејт, пробав со Компатибилноста и тоа ништо не успева.
Дајте некоје решеније ?
поздрав

kaj mene nekoj stazi ne se pustat,istoto ko tebe naprev,kladov dr krak,patch,updejtirav,ama pak isto si e.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Го има ли некој проблемот на Видонус 7 со Need For Speed Shift ко ке ја старташ играт па лоадира до пола и се покажува црна екран и после некоја секунда пишува дека играта не реагира.
Му направив на драјверите апдејт, пробав со Компатибилноста и тоа ништо не успева.
Дајте некоје решеније ?
поздрав
kaj mene nekoj stazi ne se pustat,istoto ko tebe naprev,kladov dr krak,patch,updejtirav,ama pak isto si e.
Eпа до Windows седмицата е...
 

Крими

......
Член од
8 декември 2008
Мислења
479
Поени од реакции
14
Eпа до Windows седмицата е...
читав на еден друг форум дека на некој и работи играта и на Win7 немора да значи дека је до виндоусот мора да работи.
Овај проблем скоро го има секој втор човек кој ја инсталирал ова игра
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
читав на еден друг форум дека на некој и работи играта и на Win7 немора да значи дека је до виндоусот мора да работи.
Овај проблем скоро го има секој втор човек кој ја инсталирал ова игра

ja probav i na xp i na vista pak isto.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
дали некој може да ми најде crack за frozen throne.. ?
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Може некој да ми каже како се става дрес во пес 2009. Кога ќе го симнам дресот шо треба да му прам?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
читав на еден друг форум дека на некој и работи играта и на Win7 немора да значи дека је до виндоусот мора да работи.
Овај проблем скоро го има секој втор човек кој ја инсталирал ова игра
ja probav i na xp i na vista pak isto.
Јас ја играм на Windows 7 со првиот искочен крак, си работи беспрекорно со ниеден проблем до сега.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Може некој да ми каже како се става дрес во пес 2009. Кога ќе го симнам дресот шо треба да му прам?
Па ваљда тој фајл што го симна треба да го замениш со фајлот од дресот што е у играта.. Мора да има readme, да пишуе као се инсталира..

дали некој може да ми најде crack за frozen throne.. ?
Пратено и на тебе.
 

Снајпериста

несреќник
Член од
20 ноември 2008
Мислења
293
Поени од реакции
4
дали овие игрите шо се демо можат да се напраат да бидат фул зашто ја спуштав hunted unlimited 2009 и од торент ја спуштив пак е демо?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom