Помош и совети

Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
Drugari da si prasam neso.
Dali ima neso programcinja za poubavi puski za igrata CS Source.
Ako ima nekoj ve molam link ili neso na PP.
Pozz :wink:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Drugari da si prasam neso.
Dali ima neso programcinja za poubavi puski za igrata CS Source.
Ako ima nekoj ve molam link ili neso na PP.
Pozz :wink:
Тука имаш се што ти треба, расчепкај.

Иначе не се програмчиња, туку се така-наречени скинови (модели).
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
255
Поени од реакции
135
HELP !
igram na 1 Gb RAM nvidia 8500 GT na 512 mb
i vaka mi prai :
:toe:
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
262
Поени од реакции
3

Си ја играв најнормално досега играва и сега на едно место обавезно вака ми прајт... Чаре? :smir:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Нов крак, ако ти е 1.2 верзија. Ако не, апдејтувај ја на 1.2 верзија и стави крак.
 
Член од
10 јануари 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
Ja imam nfs undercover na cd ama ko ce e instalira trebit da go instalira directx web setup ama doma nema internet pa kazete kako da pram:) i od kaj da go spustam za doma da go stam dajte pomos ve molam:)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
znaj be nekoj kako se praj sopstven sever preku internet na call of duty united offensive ....??
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
znaj be nekoj kako se praj sopstven sever preku internet na call of duty united offensive ....??
Многу едноставно ... Пиши на google how to make server for COD (пишуваш за која верзија)
Треба малку да се снајдеш ... џабе ќе ти кажуват доколку ти сам не пробаш ...
 
Член од
18 септември 2008
Мислења
115
Поени од реакции
215
Дечки ај помош ке ве мооолам :pipi:.Вака, почнав да ја играм GTA-San Andreas и инсталирав неколку модови у неа, а у user tracks ставив моја музика. И сеа проблемот е у тоа што играта ми се исклучува нон стоп, и ми искача дека има проблем со некој фајл. Ја преинсталирав ама пак ми се исклучува. Кажете ми што е проблемот, што да правам. Да не е проблемот у некој мод што го имам инсталирано или.........????? pls help

L.Misssssss :pipi:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Најчесто проблеми прават модовите и пред да инсталираш некој мод или било што во играта, направи си бекап од тие фајлови, па доколку работи можеш потоа да ги избришеш.
А исто проблем може да ти јавува (одма при вклучувањето на играта) ако нешто е преебан кракот или има оштетено некој фајл при инсталирањето.

Кажи што ерор ти јавува и кој фајл, ќе пробам(е) да го средиме проблемот. :wink:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Дечки ај помош ке ве мооолам :pipi:.Вака, почнав да ја играм GTA-San Andreas и инсталирав неколку модови у неа, а у user tracks ставив моја музика. И сеа проблемот е у тоа што играта ми се исклучува нон стоп, и ми искача дека има проблем со некој фајл. Ја преинсталирав ама пак ми се исклучува. Кажете ми што е проблемот, што да правам. Да не е проблемот у некој мод што го имам инсталирано или.........????? pls help

L.Misssssss :pipi:

Брат ми ... прво ќе си снимеш на страна Дата и моделс фајловите т.е бекап ... после инсталирај модови ( а сите модови не се сигурно пошто поради некој мод и цела игра ќе ја заебаш ) така да снимај си секогаш бекап ...

поздрав до тебе ....
Ај и еден срдичен поздрав до Брат А1^Tеам *да не се наљути :back:

P.S адни ме на мсн .. ако не за друго барем за гта сум експерт ...
мснто ми е hypnotick@hypnotick.com
 
Член од
18 септември 2008
Мислења
115
Поени од реакции
215
Брат ми ... прво ќе си снимеш на страна Дата и моделс фајловите т.е бекап ... после инсталирај модови ( а сите модови не се сигурно пошто поради некој мод и цела игра ќе ја заебаш ) така да снимај си секогаш бекап ...

поздрав до тебе ....
Ај и еден срдичен поздрав до Брат А1^Tеам *да не се наљути :back:
Ок фала мнооогу :smir: поздрав :pipi:
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
imam sid meiers railroads se si pusta mozes da igras se osven da si stavis svoj voz. koga klikam vo toa za stavanje voz se pojavuva edn i pisuva file not found res 01, file not found res 02 i taka nataka. 2 pati ja instaliram i pak isto.. da ne znae nekoj nesto?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom