Помош и совети

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
дечки најдов на нетов некојси читови за NFS Underground 2 и сакам да ги пробам ама тука пишува Enter the following codes without spaces at the Press Enter screen before loading a profile:(иначе еве ја страната http://www.gamespot.com/pc/driving/needforspeedunderground2/hints.html )
ај некој ако знае како да го употребам читот нека ми каже пошто досандно ми е веќе да ја вртам обично :P
а да заборавив да прашам како можам стариот сејв гејм да си го ставам и сеа да го играм??
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Пробав еднаш со една глупа шифра... Успеа, колку што памтам. Откако ќе ја пуштиш играта, кога ти се појавува "Press any key to continue" или нешто слично на тоа, напиши ја шифрата.
Што се однесува до зачуваните игри, тие по default одат во C:\Documents and Settings\Username\My Documents\Need For Speed bla bla. Стави ги таму фајловите. Ако фати, супер. Ако не, тоа е тоа. Нема лек.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
40
Поени од реакции
4
ajde ako nekoj ja igral ili ja igra ne e ni bitno neka kaze so da se prai so toa vlecugata u pesterata dole kako da se pomine!!! cela municija mu ja ostaviv u stomak i nejke da rikne... ima li nekoja druga finta ili tolku od moeto igrane na gears of war...
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
Slusajte sega. Dali moze da mi kazete vie dali i deka ima natprevari za Winning Eleven ili PES 2008 za PS 2?
 

A1

Член од
14 октомври 2007
Мислења
9
Поени од реакции
1
quake 4
moze nekoj da mi pomoogne.. kako mozam da igram preku internet ...
 
А

Ајсшутер

Гостин
Slusajte sega. Dali moze da mi kazete vie dali i deka ima natprevari za Winning Eleven ili PES 2008 za PS 2?
Како што знам пред некое време имаше турнир во Скопје во некоја играчница дури се рекламираше по билтените на кладилницата Депортиво,1000 денара беше учество првиот 20,000 изглеа зимаше.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
Еј дечки ја инсталирав Red Alert 3 BETA и сега ми бара некој си Register kay... Требало да се регистрирам негде па да ми стигни кодот на маил.... знај некој шо треба поточно?
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
Како што знам пред некое време имаше турнир во Скопје во некоја играчница дури се рекламираше по билтените на кладилницата Депортиво,1000 денара беше учество првиот 20,000 изглеа зимаше.

CCC abe so ne ste kazale.A znae li nekoj sleden turnir koga deka ke ima.AJ pisejte:salut:
 

Inspektorat

www.guliver_tip.bloger.hr
Член од
22 август 2008
Мислења
95
Поени од реакции
0
Pomos

Ja zedov od rapidshare roller coster tycoon 3 i bea 8 dela gi otpakovav ja instalirav ja krakovav i ja uklucvam se polnit do 90% i posle se e crno i mi izlegvit ona glupono internet explorer i da stegnam send eror report ili don't send:(((( i se iznamaciv da si ja zemam a sega nemozam da ja igram! Mozit nekoj da mi pomognit?
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Ja zedov od rapidshare roller coster tycoon 3 i bea 8 dela gi otpakovav ja instalirav ja krakovav i ja uklucvam se polnit do 90% i posle se e crno i mi izlegvit ona glupono internet explorer i da stegnam send eror report ili don't send:(((( i se iznamaciv da si ja zemam a sega nemozam da ja igram! Mozit nekoj da mi pomognit?
Пробај со друг NoCDFix (крак).
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
сакам да си ја најдам СУПЕР МАРИО и пак да си ја играм, може ли некој да ми помогне, да ми даде линк да си ја симнам некако?
и да ми препорачате некоја игра опд тој тип, лесна, авантура сакам......
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
сакам да си ја најдам СУПЕР МАРИО и пак да си ја играм, може ли некој да ми помогне, да ми даде линк да си ја симнам некако?
и да ми препорачате некоја игра опд тој тип, лесна, авантура сакам......
Повели.
Што се однесува до вториот дел на постот; добри авантури нема одамна веќе... Така да, врска немам. :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom