Помош и совети

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
se razbira be nekoj tuka od vizual bejzik?
pram froger. naprajv zabata da mrda i se drugo. kolite so odat od desno na levo koj ke pominat preku cel ekran odnovo pocnuvat. a tie so odat od levo na desno isceznuvat.
btw koj ke ja dovrsam ke ja aploudiram i ke vi ja pustam ako sakate da ja igrate
sefe prati kod jas ke ti pomognam kaj sto si zaglavil
samo kazi source od kade ti e , ti go pravese skros od pocetok ili od internet najde i ti samo nadopolnuvas??
:uvo:
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
sefe prati kod jas ke ti pomognam kaj sto si zaglavil
samo kazi source od kade ti e , ti go pravese skros od pocetok ili od internet najde i ti samo nadopolnuvas??
:uvo:
ne be kakov internet, nema da e moe ako e od internet
slikite gi izvajv od internet i gi fotoshopirav. kodo se drugo e moe.
kolite levo desno mrdat, zabata koj ke se mani v kola izlegva msgbox i takvi gluposti. za brzo bi trebalo gotova da e pa ke vi ja pustam da ja igrate
ako ne raboti ova so kolite so isceznuvat ke go pustam pokasno kodo
 

skech

United Will Rise Again
Член од
10 јули 2007
Мислења
186
Поени од реакции
37
Prisoner of War (Проблем со Save/Load)

Здраво пред некоја година ја играв оваа игра ама не ја завршив и си реков да ја download-ирам. Ама иам еден проблем што неможам да снимам ниту пак да лоадирам. кога ке идам до креветот за да си легнам (во играта) каде што се снима ке го внесам името на сејвот но ништо не се случува. И кога ке ја исклуцам играта и ке влезам повторно сите опции дури и мисиите што сум ги играл се на DEFAULT и треба да почињам да играм од ново. Нема никаде опција за LOAD. Барав на нет PATCH за овој проблем но нема. Ве молам ако некој знае како да го решам проблемов нека пише
 

Dimo the Fuhrer

Make WAR not Love
Член од
23 август 2007
Мислења
316
Поени од реакции
2
ако си downloadiral RIP верзија не мозес да сејвуваш мислам.
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
ja imam instalirano trackmania united ama koga treba da uklucam za da ja igram mi se pojavuva ova. so treba da napravam?
 

Attachments

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
^ Немаш соодветен крак за играта.
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
na gta san andreas .pred nekoe vreme si se igrase super sea go formatirav i stadov duplo pojaka graficka i go formatirav ja instaliram gra san andreaS .
I NE MI RABOTESE
ustvari si pocvese da igra .i po nekoe vreme ko ce pocnev da vozam so tockon mi pocvese da koci. i ne mozese da se igra od seckanje .. PLS MALCE POMOS
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Kako da ti pomogneme ako ti secka kompjuterot? ~_~
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
na gta san andreas .pred nekoe vreme si se igrase super sea go formatirav i stadov duplo pojaka graficka i go formatirav ja instaliram gra san andreaS .
I NE MI RABOTESE
ustvari si pocvese da igra .i po nekoe vreme ko ce pocnev da vozam so tockon mi pocvese da koci. i ne mozese da se igra od seckanje .. PLS MALCE POMOS

Пробај инсталирај најнови драјвери за графичката и инсталирај directX 10(X).
Ако пак имаш проблеми(ти сецка играта), ќе се организираме... по 10 денари од цел форум ќе собериме и нов компјутер добиваш :pipi:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
na gta san andreas .pred nekoe vreme si se igrase super sea go formatirav i stadov duplo pojaka graficka i go formatirav ja instaliram gra san andreaS .
I NE MI RABOTESE
ustvari si pocvese da igra .i po nekoe vreme ko ce pocnev da vozam so tockon mi pocvese da koci. i ne mozese da se igra od seckanje .. PLS MALCE POMOS
A ti koci samo koga go vozis tocakot? =))

Edno vreme i jas ja imav, mi zakocuvas na sred igra... sranje od igra :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom