Dreamweaver

100 Proof

Охриѓанец
Член од
27 јули 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Dal mojt nekoj da mi kazit kako da moveiras flash button vo Dreamweaver?? nikako nemozam da go premestam ?????????? so trebit da aktiviram ili nekoja opcija bilo so kazite
 

gramat

click here to continue
Член од
23 јуни 2007
Мислења
340
Поени од реакции
8
Мислам дека неможе у Dreamweaver да си играш со FLASH. :toe:
 

100 Proof

Охриѓанец
Член од
27 јули 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Лол Неам Коментар како мојт да ставаш флеш копче а да немат флеш
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Лол Неам Коментар како мојт да ставаш флеш копче а да немат флеш
види горе кај што е менито... Инсерт и таму мислам дека имаше Инсерт Флеш... :wink:

а што се должи на горонаведеното прашање, треба табела да креираш :) така колку што знам јас неможе да го месташ кај сакаш ... истото важи и за сите обични слики
 

gramat

click here to continue
Член од
23 јуни 2007
Мислења
340
Поени од реакции
8
Лол Неам Коментар како мојт да ставаш флеш копче а да немат флеш
Лол иам коментар. Неможеш да едитираш флеш у Dreamweaver ако не ме разбра, а можеш да го месташ дека сакаш како кај сликите...
 

100 Proof

Охриѓанец
Член од
27 јули 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
види горе кај што е менито... Инсерт и таму мислам дека имаше Инсерт Флеш... :wink:

а што се должи на горонаведеното прашање, треба табела да креираш :) така колку што знам јас неможе да го месташ кај сакаш ... истото важи и за сите обични слики
Ok Fala
 
Член од
3 септември 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
Pomos

Ima li nekade kade sto mozam da go downlodiram DREAMEAVER programot (AMA DA BIDE CELA VERZIJA , A NE DEMO) fala!!!!!!!!:smir:
 
Член од
3 септември 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
WARNING-VAZNO

Ve molam dokolku moze nekoj da mi dade seriski broj za dreameaver 8 ili za dreamweaver css najkasno do 30 septemvri.Odnapred Blagodaram!!!!!!:smir::vozbud::salut::salut:
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
195
Поени од реакции
0
Ve molam dokolku moze nekoj da mi dade seriski broj za dreameaver 8 ili za dreamweaver css najkasno do 30 septemvri.Odnapred Blagodaram!!!!!!:smir::vozbud::salut::salut:
ме насмеа HaKeRcE>>>;
ке ти пратам по пп , ама нели си хакерче барем за тебе тоа не би требало да ти биде проблем да најдеш на интернет
 
Член од
8 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
10
имам мал проблем, кога редица зборови еден под друг paste-ирам во табела во dreamweaver, тие зборови сите одат само во една ќелија и таа се шири, дали може некако тие како што се еден под друг автоматски со paste да се подредат ќелија под ќелија, збор под збор? фала :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom