Стенкање за време на секс

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Јас па неможам да сфатам како некој не може да испушти ни глас.Како може да се исконтролираат?
Стенкањето е умешност :)
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Стенкање...хммм секој различно го сваќа..Јас еве за време на секс стенкам..да но не вриштам на цел глас,туку тоа е она тивко извикување на аххх....да така,сакам уште...мислам дека повеќе пали dirty talk,oтколку вриштење на цел глас.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.732
Поени од реакции
11.998
Стенкање...хммм секој различно го сваќа..Јас еве за време на секс стенкам..да но не вриштам на цел глас,туку тоа е она тивко извикување на аххх....да така,сакам уште...мислам дека повеќе пали dirty talk,oтколку вриштење на цел глас.
Индивидуално, јас пак не сакам дирти талк, стенкање така пригушено да, ептен закон. Проблемот со дирти талк е тоа што ако не го стави акцентот на право место, ако се случи некоја граматичка грешка ќе дојде до заладување...:)
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.151
Поени од реакции
2.816
Jaс обожавам кога партнерката ептен би стенкала за време на сексот. Дури и очите да ги отпревртува.:vozbud::vozbud: Па и да вика OH MY GOD:vozbud::vozbud:
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
Мажи-колку (и дали) ве пали кога партнерката стенка за време на секс? Какво стенкање сакате-пригушено или пак „дерење“ на глас?:)

Жени-колку вашите партнери практикуваат да стенкаат? Дали тоа ги прави помалку мажи или?
никако викање и дерење како на колење :wink: возбудата си носи воздишки,стенкања и подвикнувања мислам дека СЕ друго е претерување и извиличување,па и ќутењето-сигурно знак на незадоволство
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Јас па неможам да сфатам како некој не може да испушти ни глас.Како може да се исконтролираат?
Стенкањето е умешност :)
Ќе сфатиш кога ќе видиш, кога најмногу ќе ти се стенка, децата само што заспале! И стегањето од стенкање е умешност :)
 
Член од
25 август 2010
Мислења
179
Поени од реакции
23
Sakam da vriska taka sto ke ja slusne komsikata od karsi i ke saka i ona da proba, ama izglea ne e dovolno glasna ovaa ke mora da ja smenam SE ZA KOMSIKATA USTVARI hahahaha
 

The Masc

Somebody Stop Me
Член од
3 јануари 2011
Мислења
22
Поени од реакции
2
Ја обожавам кога стенка девојката, па и јако да е и често тоа ме води до оргазам, стенкањето од девојката (демек си завршил работа) :)
 
A

Antigona

Гостин
Мажи-колку (и дали) ве пали кога партнерката стенка за време на секс? Какво стенкање сакате-пригушено или пак „дерење“ на глас?:)

Жени-колку вашите партнери практикуваат да стенкаат? Дали тоа ги прави помалку мажи или?

Партнерот слабо , ама затоа јас сум тука , стенкањето ми е преминато во навика.
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Секс без стенкање и повеќе узастопни удари по дупе не е секс :smir:
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
15
Поени од реакции
2
Mazite gi pale,ama nas zenite ili moze samo mene,maz koga stenka ili se dere ne da ne me pali, tuku mi e odvarno bre!!!! seta ubavina mi isceznuva
ccccc
 
P

PewDiePie

Гостин
Ако некој треба да стенка за време на секс тоа е жената.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.732
Поени од реакции
11.998
Mazite gi pale,ama nas zenite ili moze samo mene,maz koga stenka ili se dere ne da ne me pali, tuku mi e odvarno bre!!!! seta ubavina mi isceznuva
ccccc
Mажот не стенка, тоа е повеќе како крик на лав кој има надмоќ...гррррах
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
15
Поени од реакции
2
Abe kakov krik...odvratno mi e ...kakva nadmok,
ima dr stvari kaj sto moze da se pokaze "mazot" i negovata nadmok,
pak ke kazam,mene mi e odvartno..ne mora da znaci deka na dr im e !!!! ili ok, ama samo eden KRIK a ne stenkanje.....
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Подобро е мажот да вика со гласен и грчлив глас.........ТО БЕЈБИ, ЈЕА, АУУУУУУУУУУУУУУ, ЈООООООООО, да мава по предмети, да плеска по задникот, да плука на сите страни......Е ТОА Е СЕКС ДЕВОЈКИ :vozbud:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Џ.

Kajgana Shop

На врв Bottom