Стенкање за време на секс

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Мажи-колку (и дали) ве пали кога партнерката стенка за време на секс? Какво стенкање сакате-пригушено или пак „дерење“ на глас?:)

Жени-колку вашите партнери практикуваат да стенкаат? Дали тоа ги прави помалку мажи или?
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Па секако дека пали стенкањето:) Стенкањето покрај увце мммм најубавата музика нели?:smir:

Поубаво е стенкањето одколку да се дере да чујат сите или пак да вика Say My Name Bitch:):):)
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...ja bogami neznam za nekoja sto ne stenka(ili ispushta grlati signali na zadovolstvo)...ako ima takva...ma nema i nemite duri stenkat...taka mi kazale de...i pali normalno se sto e prirodno i spontano pali...e sea ima i histerichni pa vikaat malce ...ali ne e problem vikale - nevikale... ja sam si idam...po red sveeeeeeeee...:tv:
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Prasanjevo demek samo za mazive e, a?
Stenkanjeto e umetnosta vo sexot:wink:
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
...ja bogami neznam za nekoja sto ne stenka(ili ispushta grlati signali na zadovolstvo)...ako ima takva...ma nema i nemite duri stenkat...taka mi kazale de...i pali normalno se sto e prirodno i spontano pali...e sea ima i histerichni pa vikaat malce ...ali ne e problem vikale - nevikale... ja sam si idam...po red sveeeeeeeee...:tv:
Vidi vaka sega, nashite babi ja nemale ovaa privilegija, oti site ke gi naprcele glavite nad ruguzina:pos2:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Мажи-колку (и дали) ве пали кога партнерката стенка за време на секс?
Пали, пали ... знам дека сеа одма ќе погледнете во години: 14 :) ... ама знам дека коа ќе пораснам и ќе имам секс, ќе ме пали тоа :)
Какво стенкање сакате-пригушено или пак „дерење“ на глас?
Тоа пригушено не ти го сваќам баш ... ама ја би сакал од почеток така не толку гласно ... а при крај .. 'дерење' :)
Stenkanjeto e umetnosta vo sexot:wink:
:zver:

и т:)
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Vidi vaka sega, nashite babi ja nemale ovaa privilegija, oti site ke gi naprcele glavite nad ruguzina:pos2:

...vidi sea, ahhahaaaaa...muka rabota...neveruem deka ne "jachele"...a toa za glavite moralo taka poshto dedo mi vikashe koa go prashav ednashka(bog da go prosti) kaj ja nejde ovaa debelava da se ozenish so nejze...i on mi vikashe abe sinko u moe vreme imashe i kravi...ahahahaaaa...taka da moz ako bila babata za nigdeka da i bila glavata nad rogo-zina...ahahahaaaaa


...rogozina za baba-rogo-zini...:pos2::pos2::pos2:


...se shalam...ubaa beshe bajagi...bog da ja prosti, ama mnogu galameshe...:pos2::pos2::pos2:...zenska rabota...
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.023
Поени од реакции
608
Pali кога стенка жената и тоа како
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
bez audio e ko da gledas crno bel nem film so baster kiton

mene me interesira dal vasite partnerki vikaat ?

Detevo dobija od mene dve kurvi po negov izbor za iskreniot post
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Уф....нежно стенкање и воедно притискање со рацете или нозете пали повеќе од било што....дерењето ми е некако многу Hard Core јас повеќе сум по нежност/еротика...јебига немав Hustler само на TV1000гледав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom