Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Аман бе...ај кажи шо пиша и ке ти кажам дали си фатил...Поззззззззззз
worca, без вакви бош муабети. Сврти една страна и прочитај што пиша Фантом. Можеш да му пишеш и пп или на профил ;)
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
worca, без вакви бош муабети. Сврти една страна и прочитај што пиша Фантом. Можеш да му пишеш и пп или на профил ;)
Еми така де се фалат дека фатиле....скенирај ливче и пушти...Нека не се фалат...
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Солиден натпревар вчера, иако можи и подобро...Бендтнер конечно даде гол но тоа не го менува моето мислење за него и Сонг....Катастрофа за Сонг...Поради неого изгубивме 4 топки кои ако беа подобри противници ке не канзеа...Галас солиден исто како и Силвестер...Единствено одскокнуваше Денилсон кој се повеке ми лиши на Еду и се разбира капитенот....ФАБРЕГАС...Позззззззззззззз од мене....и со срека со Челзи...Можи ке тепаме....хихихихихи
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Солиден натпревар вчера, иако можи и подобро...Бендтнер конечно даде гол но тоа не го менува моето мислење за него и Сонг....Катастрофа за Сонг...Поради неого изгубивме 4 топки кои ако беа подобри противници ке не канзеа...Галас солиден исто како и Силвестер...Единствено одскокнуваше Денилсон кој се повеке ми лиши на Еду и се разбира капитенот....ФАБРЕГАС...Позззззззззззззз од мене....и со срека со Челзи...Можи ке тепаме....хихихихихи
Бентнер само да продолжи така. За Сонг се согласувам дефинитивно дечкото највеќе ме нервира у тим. Направи катастрофални грешки :) Галас и Силвестер малце ми делуваа како збунети.. галас направи една катастрофална грешка кога Гуру погоди статива. :/ али океј оправдано цели овие денови беше под притисок.

А за Челзи ке ги тепаме верувај! Ја незнам некој фан што не мисли така освен тебе! Ако мислиш дека ке изгубиме, не ја гледај утакмицата, пошто гледам го кажуваш тоа со иронија.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Бентнер само да продолжи така. За Сонг се согласувам дефинитивно дечкото највеќе ме нервира у тим. Направи катастрофални грешки :) Галас и Силвестер малце ми делуваа како збунети.. галас направи една катастрофална грешка кога Гуру погоди статива. :/ али океј оправдано цели овие денови беше под притисок.

А за Челзи ке ги тепаме верувај! Ја незнам некој фан што не мисли така освен тебе! Ако мислиш дека ке изгубиме, не ја гледај утакмицата, пошто гледам го кажуваш тоа со иронија.
Taка е брату...не сакаме песимисти во фан-клубов...нека се облечи во сино внедела ако сака...:helou:
 
В

Вори

Гостин
Ќе биде јако во недела,одвај чекам!Очекувам фер и коректен меч со многу голови,и секако победа на Челси:baeh:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Ќе биде јако во недела,одвај чекам!Очекувам фер и коректен меч со многу голови,и секако победа на АРСЕНАЛ :baeh:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Ќе биде јако во недела,одвај чекам!Очекувам фер и коректен меч со многу голови,и секако победа на Челси:baeh:
Ја исто така очекуем фер и коректен натпревар со многу голови, ама пак дали ќе победи Челзи не знам...топката е тркалезна и све може да се деси :pipi:
 
В

Вори

Гостин
Се слагам со тебе,важно да биде квалитетен натпревар убав за гледање,а не тиња како на пример кога играат Ренова и Милано,и остали македонски екипи:helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Се слагам со тебе,важно да биде квалитетен натпревар убав за гледање,а не тиња како на пример кога играат Ренова и Милано,и остали македонски екипи:helou:
Е сега баба напраи у жаба. :)

Иначе погледнете што е публика :)

-После мечот со тотенхем кој dinamo изгубија 5-0.
навивачите на Динамо Загреб БББ

А не оние на Емирејтс земале и сендвичи ждерат. За срамање е публиката. само на гости сме малце поживи.
 
Член од
29 април 2008
Мислења
164
Поени од реакции
1
Се слагам со тебе,важно да биде квалитетен натпревар убав за гледање,а не тиња како на пример кога играат Ренова и Милано,и остали македонски екипи:helou:
Хехе,тоа не се случува кога игра Арсенал,без разлика на последните 2 натпревари,посебно не кога станува збор за дерби натпревар....
А згора на тоа мислам дека ќе бидат разлутени од изјавата на Балак дека само две екипи биле конкуренти за титула во ПЛ и тоа Челзи и Манчестер,хахаха,а бе дечкото знае нешто од фудбал или....?????
Во секој случај те убедувам дека ќе биде страшен натпревар (со ова не мислев на ХОРОР),:helou:......
 
В

Вори

Гостин
Ако биде страшен подобро да не гледам,зошто плашлив сум по природа:pos2:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Е сега баба напраи у жаба. :)

Иначе погледнете што е публика :)

-После мечот со тотенхем кој dinamo изгубија 5-0.
навивачите на Динамо Загреб БББ

А не оние на Емирејтс земале и сендвичи ждерат. За срамање е публиката. само на гости сме малце поживи.
Една од најдобрите ако не и најдобра публика има Донамо Загреб... ама тоа е шо да се прави во Англија има строги казни за влагање во терен и сл... а и подруг е менаталитетот е е како кј нас :vozbud:

Хехе,тоа не се случува кога игра Арсенал,без разлика на последните 2 натпревари,посебно не кога станува збор за дерби натпревар....
А згора на тоа мислам дека ќе бидат разлутени од изјавата на Балак дека само две екипи биле конкуренти за титула во ПЛ и тоа Челзи и Манчестер,хахаха,а бе дечкото знае нешто од фудбал или....?????
Во секој случај те убедувам дека ќе биде страшен натпревар (со ова не мислев на ХОРОР),:helou:......
И ја мислим дека ќе биде ,,страшен,, фудбал во позитивна смисла на зборот што значи дека ќе гледамо феноменален фудбал :pipi:

Ако биде страшен подобро да не гледам,зошто плашлив сум по природа:pos2:
Не се препорачуе да го гледаат личности со слабо срце :helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
[zEUs];1915240 напиша:
Една од најдобрите ако не и најдобра публика има Донамо Загреб... ама тоа е шо да се прави во Англија има строги казни за влагање во терен и сл... а и подруг е менаталитетот е е како кј нас :vozbud:
Ако примети навивањето беше коректно, а ти збориш сасим нешто друго.. никој од БББ не влезе на стадион, напротив од тоа атмосферата беше невидена што група навивачи на тотенхем сакаа и да се придружат во навивањето.

Во англија ги мрзи, тие што имаат пари незнааат што да прават со парите па ке изнакупат сокови и сендвичи пред меч и кога почнува мечот секогаш во кадар ги има нив со нешто у рака.

Во Карлинг што се поефтини влезниците, секогаш таму има атмосфера...испаѓа дека оние „вистинските“ навивачи одат на само 3/4 меча во годината.

Публиката која ја имаме во моментов е катастрофална. Пред некое време, не за џабе Венгер се бунеше...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom