Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
abe ajde lugee ne e potreben nikakov Nastri ... ednostavno so parite za pojacuvanje neka se prenamenaat za povisoki plati,imame nie nashi talenti vo timot sea za sea ni Nasri nitu Vila ne ni se potrebni ... ednostavno povisoki plati i moralot ke bide na pogolemo nivo ... ete prosta komparacija I DUDU i Walcot se isti profil na igrac ko Vila taka da mislam deka Wenger mu se dobro jasni rabotite i zatoa i ne planira nekoe posriozno pojacuvanje
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
abe ajde lugee ne e potreben nikakov Nastri ... ednostavno so parite za pojacuvanje neka se prenamenaat za povisoki plati,imame nie nashi talenti vo timot sea za sea ni Nasri nitu Vila ne ni se potrebni ... ednostavno povisoki plati i moralot ke bide na pogolemo nivo ... ete prosta komparacija I DUDU i Walcot se isti profil na igrac ko Vila taka da mislam deka Wenger mu se dobro jasni rabotite i zatoa i ne planira nekoe posriozno pojacuvanje

nasri bi bil idealna zamena za hleb ako ne daj boze zamine ili ako se povredi ako ostane kaj nas taka da lani bas radi toa ja izgubivne titulata zosto nemavne kvalitetni zameni za povredenite igraci
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
ako hleb zamine togas idealna zamena bi bil nasri isto kako roke santa cruz za adebayor i isto taka ako dojde i yaya toure togas sredniot red na arsenal ke bide pojacan.:helou:
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
da i odbrana ni fali nekoj dobar centralen stoper :D:pos2:
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
vo pravo ste a isto taka treba da najde zamena za flamini koj ke se prefrli vo mlan
:salut:
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
mislam deka se zatashka rabotata okolu Nasri na moe zadovolstvo i sakam da go vidam Silva a i da se pokacaat platitte za da se zgolemi moralot na deckite
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
abe eee so tolku muabet za nasri pravite mislas ke ide kaka u arsenal
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
da da a plus nema da dojde i pricinata bila negoviot agent ne ozbilnosta u pregovorite a inaku Ade-to ostanuva use u Arsenal pa neka puknat dushmani ja iskreno ne bi go menjal so Villa poso Adeto e 23 a ovoj recisi 27 i od sezona vo sezona adeto stanuva mnogu efikasen pa Milan neka si go kupi Drogba ili nekoj penzioner a i plus Wolcheto ja zede " Legendarnata 14" bravos za malata mashinaa i veruvam deka ke bide podobar od svojot ucitel a za CESK mislam deka treba da mu dadaat mesto u bordot ovaa dete e fenomen i imaa poveke mozok od 100 sredni igarci
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Da de i ja neznam sto tolku moabeti za Nasri, kao kojznae koj ke doagja..
saka dojde saka ne dojde
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
zdravo na site !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

prvata i najgolema zelba mi bese theo "new king 14" mi se ospolni , ova so vela :)

pa so dusa cekam da zapocneme :)

pozZ za site !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom