Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ај честито победа, не гледав но се надевам дека е заслужена!
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
cestito pobeda...od sea vo liga na sampioni sum za vas:)
Честито победа.:smir:
AJ CESTITO, 2:0, ovoj moment go cekav mnogu dolgo, utre ke im gi izvadam crevata na tie so se za milan od moe maalo, pozdrav
Браво Арсенал!!!!!
Милан АУТ!!! Јеее!
Ај честито нека ви е едноставно ги скршивте Милан во последните 10 минути.
Браво за Арсенал, подобри си беа си победија. Честитки.
Честитки за Арсенал, со игра и ферски си победиа нема што да се коментира. Одличен натпревар.
Честито позласлужено амин игра на ниво со среќа понатака
Честито 4финале, заслужено е.
Браво и честитки.
Прекрасен натпревар и без Едуардо.

Заслужена победа.Честитки.
Честитки дечки. Тактички добро изигравте. Заслужена победа.
Ајде честитки !
Добри сте добри сте :)
Фала на сите....СУПЕР ИГРА...леле одамна не сум уживал вака....многу сум срекен....
Хус некст?:pos2:
 
T

tino097

Гостин
Ајде сега да се вратат Росицки и Ван Перси и да се одморат Хлеб и Аде, за да ја задржиме предноста во ЕПЛ

и бајдвеј која беше екипата од Англија шо го победила Милан на Сан Сиро ???? :baeh:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
ajde cestito pobeda.zasluzeno si otidovte vo 1\4 finale.pozzzzzzz
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Честитки!Фантастичен перформанс!!!
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
fala za cestitkite a vie od mancester neznam sto cestitate koj utre ke se pcueme
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
fala za cestitkite a vie od mancester neznam sto cestitate koj utre ke se pcueme
Па ние сме џентлмени! Огледај се на нас, ќе научиш нешто!
А сега не е момент за кавги, за славење е! А со кавги од утре продолжуваме :smir:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
секоја чест за Момците
Се докажува Дека во англија се игра најквалитетен фудбал
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
fala za cestitkite a vie od mancester neznam sto cestitate koj utre ke se pcueme
gledam deka mislese na mene ama ako bideme fer edni prema drugi ,sepak ove e mec od LS a za vo EPL e sosem dr.kako so gledas 2 od 2 angliski ekipi se plasiraa denes a vo sansa se uste 2.koga ke pravime muabet za EPL mozebi ce se pcueme,a ova bese od LS i od fer aspekt vi cestitav.a toa so vi cestitav go svakate neznam kako,kazite slobodno i nemat so da vi cestitam ponataka.
 
T

tino097

Гостин
Се докажува Дека во англија се игра најквалитетен фудбал
па со оглед дека Интер утре има тешка задаша против Ливерпул, Челзи игра дома а и не би требало да потфрли, еднинствено премиер лигата ќе има 4 претставници.

Интересно е дека ако изгуби Рома, италјаните ќе немаат нивен тим во 1/4 финалето :)
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
:vozbud:Uhh use ne mozam da se smiram EUFORIJA slavje vecerva mi bese najubavata nok vo mojot zivot u uste mislam deka sonuvaam ... da bidam realen veruvav vo sebe deka arsenal moze da go pogrebi milan na san siro i se ostvari ..................YEss!!!!! TOA DECKI TOA GO SAKAM OD VAS ....POZDRAV GUNNERI KADE I DA STE
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
gledam deka mislese na mene ama ako bideme fer edni prema drugi ,sepak ove e mec od LS a za vo EPL e sosem dr.kako so gledas 2 od 2 angliski ekipi se plasiraa denes a vo sansa se uste 2.koga ke pravime muabet za EPL mozebi ce se pcueme,a ova bese od LS i od fer aspekt vi cestitav.a toa so vi cestitav go svakate neznam kako,kazite slobodno i nemat so da vi cestitam ponataka.
ne be brat super toa se sto cestitas ama utre ke dojdes i ke pocnes so navredi za arsenal i taka natamu...a bez toa i nee interesno :)
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Честитки за победата, сосема заслужено одите понатаму.
Супер гол на Фабрегас :)
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
nee biten golot bitno deka zasluzeno bese iako ova bese dosta slabo izdanie na milan wigan ke izigra podobro vikendov verujte :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom