Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
T

tino097

Гостин
Арсенал - Судиите 0 - 2

Јебига, можда на првата утакмица се зезав за влечењето, али она над Хлеб беше жолт за Неста а не глума од Хлеб

Додека и ова на крајот од првото матно е за офсајд, баш ме интересира колку гола има даено Инзаги од таква ситуација

Али ми се бендисва играта на децава, кои сепак покажуваат дека нема да биди лесно. ни треба само еден гол, после нека се мачат Милан....
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Краток репорт од мене:
Одлична игра на Арсенал...посебно од 30 наваму....Милан беа опасни од корнерите и долгите пасови на Пирло....додека ние одлично ја контролираме топката..добри шанси на Адебајор и Фабрегас..фали уште да постигнеме гол..ајде се надевам на гол(ови) во второто полувреме:)
Само напред Ганерс!:)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ајде бе нека даат гол.Леле Фабре што не даде.Пак се затвориле педерите чекаат контра ај ке им се удри од глава оваа игра
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
sudiite prvo zolt za hleb katastrofa posle ofsajd od ebue isto somnitelno
adebayor i diaby u moj stil (DRVA) drugoto super steta ke bide da ne projdeme ovde ne zasluzuva milan barem do sega imaa srekja sto nema koj da shutne u gol
 
С

Спенсер

Гостин
abe kako ne dadoa gol ARSENAL???i sudiive zaebavaat neso, ajde napred so vakva igra,99% e sigurno ARSENAL ide ponatamu,pozz
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
brte problemot e sto sudiite nese nekako na visina na zadacata a i ne zaboravajte deka milan ima srekja taka sto moze da se brani do 90 min i da ti pikne gol u 95 inzaghi
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
GOOOOOLLLLL GOGOGOGOOGOGOGOGOGOGLGLGLLGLGLL ZASLUZENO!!!
 
С

Спенсер

Гостин
bravo,bravo BRAVISIMMMOOOO, YESSS milan ispadna, mi se ispolni zelbata, BRAVO TOPZII, bravo FABREGAS,pozdrav
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
cestito pobeda...od sea vo liga na sampioni sum za vas:)
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Честито победа.:smir:
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
ODAMNA TREBASE OVA !!!! 2-0 ADE MADE SAN SIRO KADE SI ??!
 
С

Спенсер

Гостин
AJ CESTITO, 2:0, ovoj moment go cekav mnogu dolgo, utre ke im gi izvadam crevata na tie so se za milan od moe maalo, pozdrav
 

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Старски Дом Милан 0 : 2 Arsenal
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: BRAVO!!!
milan Ctrl + Delete = Doma
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom