Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.483
Поени од реакции
2
Незнам кој е ама прееска го видов kgn.Rambo
Mn e dobar de4kovo :)
Ae :salut:
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
додека играф .. т.е имав нет... пред два дена... едно 2 -3 вечери се флеваше ѕверот.. . дефинитивно д бест оф кајгана :D
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
da da igrase SBEPOT ne otepa ti togas ne bese naspan ubo :) haha i Kgn alak bravos za nego :smir:
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
pred 2 3 dena docna vlevase SBEPOT tipot e navistina the BEST
ama od strancite a od MAK zakon e IVERSON
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Немаше да сум добар на цс ако не беше луци...старите добри денови на кајгана...кога се учевме а ? закон времиња ... .
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
хаха пер излгеда сум го инпресионирал многу :pos: :pos: ама немаше да сум добар на цс ако не беше луци...старите добри денови на кајгана...кога се учевме а ? закон времиња ... .
Na kajgana li se nauci Cs da igrash mor :) :vozbud: lol .... Ostaj da ne ti kazuvam poarno jas vo koja shupa se ucev cs da igram eheee dalecnata 98ma ili 99ta beshe odprilika ... prvata verzija cs so izleze lugeto rascepateni koga bea :D LOL HhahahahHahahahAhahahaha Pukas so awp kurshumot megu noze pominuva cudi se so e rabotava .. i awp togash turkashe 5 dushi naredeni eden zad eden, vo chest da go pogodis prviot precizno 5 mina dead se :)
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
од старите верзии ми недостига само тоа, кога ќе пукаш некого во нога, и кога ќе умре, паѓа скокајќи на една нога, и држејќи ја другата свиткана со двете раце...ЗАКОН:pos2:

anyway.... csv i lgx дечките се добри, се разбира...со исклучоци...
 

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
Незнам кој е ама прееска го видов kgn.Rambo
Mn e dobar de4kovo :)
Ae :salut:

Некој го знаат некој не.Некој го знаат како читер некој како звер причината што го тргнаа од админ беше бидејќи сите мислеа дека е читер али не е верувајте ;) btw рамбо е вратен на админ позиција
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Na kajgana li se nauci Cs da igrash mor :) :vozbud: lol .... Ostaj da ne ti kazuvam poarno jas vo koja shupa se ucev cs da igram eheee dalecnata 98ma ili 99ta beshe odprilika ... prvata verzija cs so izleze lugeto rascepateni koga bea :D LOL HhahahahHahahahAhahahaha Pukas so awp kurshumot megu noze pominuva cudi se so e rabotava .. i awp togash turkashe 5 dushi naredeni eden zad eden, vo chest da go pogodis prviot precizno 5 mina dead se :)
:pos2: :pos2: :pos2: hahaha ме насмеа пеер , абе знаев да играм усте од 2-3 одд. ама повеке за шала.. а кога дојдов на кајгана ...почнав за фан да играм ама после дознав за топ10 ..ранк and other bullshit.. и фатиф посеризоно :p

btw браво за рамбо и нека си ја врси убаво работата поз до него
 
Член од
10 мај 2007
Мислења
107
Поени од реакции
0
sBepoT i negoviot skolski Kiss of the Dragon mi sa najomileni ...
Najdobri takticari ..

ali i ton e isto mnogu jak ..
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
238
Поени од реакции
2
sBepoT i negoviot skolski Kiss of the Dragon mi sa najomileni ...
Najdobri takticari ..

ali i ton e isto mnogu jak ..
lol! koga doznav se iznasmeav :D

nego, nemozam da go najdam na forum, nekoj nek mi prati e-mail negov? :)

i ne samo toa, doznav deka igrach od simplex ni e isto skolsik (toni, neco?)

lol :)

me iznasmea :D
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
lol! koga doznav se iznasmeav :D

nego, nemozam da go najdam na forum, nekoj nek mi prati e-mail negov? :)

i ne samo toa, doznav deka igrach od simplex ni e isto skolsik (toni, neco?)

lol :)

me iznasmea :D
Kiss of Tha dragon ti e skolski ? :vozbud: :) ..hmmm ..dime ti mozebi ne kapirash no mene mi idat idei, dvajcata se dobri vo CS i neshto ne mi veli deka namesto na casovi igrale CS vo okolni igracnici :) :) :) :)
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Kiss of Tha dragon ti e skolski ? :vozbud: :) ..hmmm ..dime ti mozebi ne kapirash no mene mi idat idei, dvajcata se dobri vo CS i neshto ne mi veli deka namesto na casovi igrale CS vo okolni igracnici :) :) :) :)
Па така нешто...ама нели Даре уште од мал се преселил во Канада? Инаку, незнам дали имам кажано, ама Даре е според мене најдобриот. Поштовање :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom