Мажите прашуваат, жените одговараат

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Кога првпат ви дојде желба за самозадоволување?
Одприлика,на колку години,за датуми не треба да тупите глава:pos2:
Отприлика меѓу 12 и 14, не можам точно да се сетам.
 
Член од
25 август 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
Ok do koga mislite deka zenata moze da bira ?
Odsekogas ja vodela zenata igrata i zasekogas.
Do koe godiste ?
Ne e do godinite zlaten

opsto poznato e deka smaluva kriteriumi ponataka i deka lepotata se namaluva so godini , a baska normalnite mazi veke se zafateni ili stanale pederi pa do koga ke moze da bira prasanjeto e sega ama realno ...
Seksipilna zena so malce mozok , cel zivot mozi da bira
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Seksipilna zena so malce mozok , cel zivot mozi da bira
...dali da pochne od kujnata ili od toaletot , so chistenjeto...abe ajde, starka si e starka...:pos2:


...dali bi se omazile posle 30-tata godina(ova pod uslov ako se pogodi "kalapot")...???
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
...dali bi se omazile posle 30-tata godina(ova pod uslov ako se pogodi "kalapot")...???
Како ми било пишано,јес да јас уште од мала сакам на 25 да се мажам,ама дека со милото 2 години размика сме...златна средина,јас 24,он 26:)
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Pa ne mu se davam na eden pred 30kata , to bi bilo zalno:baeh:

...woooooowww...honey...ahahahaaaa...kakov odgovor...mnogu mi e jasno deka zena so eden ne umira, ama prashanjeto beshe dali bi se omazile posle 3o-setkata...???:pos2::pos2::pos2::back::back::back:


PS...nemam prashanja za deneska vishe...:tv:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
...woooooowww...honey...ahahahaaaa...kakov odgovor...mnogu mi e jasno deka zena so eden ne umira, ama prashanjeto beshe dali bi se omazile posle 3o-setkata...???:pos2::pos2::pos2::back::back::back:


PS...nemam prashanja za deneska vishe...:tv:
pa normalno.. pred toa ne mi ni teknuva
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
...woooooowww...honey...ahahahaaaa...kakov odgovor...mnogu mi e jasno deka zena so eden ne umira, ama prashanjeto beshe dali bi se omazile posle 3o-setkata...???:pos2::pos2::pos2::back::back::back:


PS...nemam prashanja za deneska vishe...:tv:
А што има врска тоа? Јас би, може не се појавил соодветниот, може сум специјализирала, се може. А ако некој ме сака ќе ме чека и до 50, fuck it што е толку битно да се потпишеш. Што е толку важно во тој лист хартија???:tapp::tapp:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
А што има врска тоа? Јас би, може не се појавил соодветниот, може сум специјализирала, се може. А ако некој ме сака ќе ме чека и до 50, fuck it што е толку битно да се потпишеш. Што е толку важно во тој лист хартија???:tapp::tapp:

...vlazno e...uuupppsiiiiiiiiiii-sorry...vazno e de, posle toa ne e vlazno...damn...vazno de...posle 30-kata...ili taka nekako...beshe...:baeh:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Имате партнер , имате врска :) Би биле ли спремни да се препуштите на една авантура ( убаво пројдено време со др. машко , убави моменти , излагање, седнување, пиење кафе , да налета по некој спонтан бакнеж И се тоа да остане мегу вас, во мегусебната доверба )
Спремни ли сте за такво нешто ? :)
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Имате партнер , имате врска :) Би биле ли спремни да се препуштите на една авантура ( убаво пројдено време со др. машко , убави моменти , излагање, седнување, пиење кафе , да налета по некој спонтан бакнеж И се тоа да остане мегу вас, во мегусебната доверба )
Спремни ли сте за такво нешто ? :)
Ако имам врска која вреди, ако сум со човекот кој го сакам никогаш нема да помислам на тоа. Не е за тоа дека ќе се дознае, едноставно помислата што ќе ја носам, нема да ми е убаво. Е сега ако сум во некоја врска, онака, можеби би помислила ако се појави некој екстра човек, ако успее да ми го сврте паметот нарзина, може би и би прифатила бакнеж, но после тоа сигурно би ја завршила врската, не би продолжила во никој случај. Па уствари и врската не сум ја сметала за надежна штом некој друг за една вечер би ме занел, со муабети, со својата појава. Сигурен знак дека тоа треба да се прекине.:toe:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.690
Поени од реакции
13.320
Што прво забелеежувате (ви остава впечаток) кај машкото кога прв пат го гледате? Нивниот начин на комуникација, нивниот надворешен изглед...?
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Што прво забелеежувате (ви остава впечаток) кај машкото кога прв пат го гледате? Нивниот начин на комуникација, нивниот надворешен изглед...?
-очите, ги сакам во светли бои;
-насмевката, широка со убави заби.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom