Мажите прашуваат, жените одговараат

Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
...kako mislish ke se svrtish od drugata strana???...aj nema veze...


...novo prashanje...od edna forumska legenda e...


...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla, ama za ova prashanje sakam iskreni odgovori...please bez foliranje...:nenene::baeh:
Ќе се свртам на друга страна и нема да го забележувам неговото присутство, или ако повеќе сакаш ќе го игнорирам.

"А тебе кој те излажа дека јас сакам со тебе":pos2:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
...sto bi mu odgovorile na nekoe mashko koe prvpat vi prioga i vi veli:
...coffie, tea, or me ?...:pos2:

Ќе го погледнам на криво и ќе го игнорирам прашањето.


...kako mislish ke se svrtish od drugata strana???...aj nema veze...


...novo prashanje...od edna forumska legenda e...


...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla, ama za ova prashanje sakam iskreni odgovori...please bez foliranje...:nenene::baeh:
Ќе му одговорам: А мене треба да ми биде гајле ?
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...ama sea ne ste bash iskreni so odgovorite neshto, toa sto ke kazate znam deka ke smislite neshto u vah stil...ama sto ke si pomislite me interesira...nema da ve gricne malce crvcheto...zasto be ovoj vaka mi vika...pa sto mi fali na mene pa da...ahahahaaaa....eee kopuk ni eden...ja mislam deka taka ke si pomislite i ke se potrudite da go naterate tokmu na sprotivnoto poshto po priroda ste borci sto ne se otkazuvaat...taka li e ili ne je taka...???:vozbud:
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
...sto bi mu odgovorile na nekoe mashko koe prvpat vi prioga i vi veli:
...coffie, tea, or me ?...:pos2:
Зависи од расположение и од машко. Може ќе се зезам нешто или ќе кажам ништо и го ставам на игнор.

...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla
Прво, ако правиме нешто сасвим трето муабет, а тој ми вика тебе несакам да те ебам, би го погледнала чудно, ќе се изнасмејам и ќе му кажам дека не е убаво во психа само с*кс да му е или дека има лош смисол за хумор.
Второ, ако правиме за тоа муабет реакција би ми била хелоууу а рече некој дека сака со тебе????
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Зависи од расположение и од машко. Може ќе се зезам нешто или ќе кажам ништо и го ставам на игнор.


Прво, ако правиме нешто сасвим трето муабет, а тој ми вика тебе несакам да те ебам, би го погледнала чудно, ќе се изнасмејам и ќе му кажам дека не е убаво во психа само с*кс да му е или дека има лош смисол за хумор.
Второ, ако правиме за тоа муабет реакција би ми била хелоууу а рече некој дека сака со тебе????
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Mислам хелоууууууууууууу
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
што мислите за тоа-женското да го направи првиот чекор?
да или не?
ако е да-зошто?
ако е не-зошто?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
што мислите за тоа-женското да го направи првиот чекор?
да или не?
ако е да-зошто?
ако е не-зошто?
Зашто да не,ако девојката има самодоверба и храброст.
Јас не би можела.
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
што мислите за тоа-женското да го направи првиот чекор?
да или не?
ако е да-зошто?
ако е не-зошто?
zas da ne... site konzumirame burek so lazica deka sme 21 vek... feminizmov se bori za ednakvi prava na zenata so mazot i zas nie da se vrakjame negde 19 vek.?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
...sto bi mu odgovorile na nekoe mashko koe prvpat vi prioga i vi veli:
...coffie, tea, or me ?...:pos2:
You.

...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla, ama za ova prashanje sakam iskreni odgovori...please bez foliranje...:nenene::baeh:
Прво нема што да ме навреди тоа, затоа што тој што сакам не ме откачил. Но ете, кога општо некој би ми го рекол тоа, а ме засега да сака да ме, ќе му кажам "рано ти е зимата" ... така се викаше?:podsmev:

...dali ste shmizli...???:pos2:
На прв поглед изгледам така, па и на втор, мислам дека и на трет, веќе од четврти накај сигурно, а на петти сум 100%.:vozbud:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
...sto bi mu odgovorile na nekoe mashko koe prvpat vi prioga i vi veli:
...coffie, tea, or me ?...:pos2:
Зависи што има "МЕ" да понуди:)

...novo prashanje...od edna forumska legenda e...


...praite muabet so mashko, i vi vika:"tebe nesakam da te ebam"...kakva bi bila vashata reakcija, sto ke vi dojde prvo na misla, ama za ova prashanje sakam iskreni odgovori...please bez foliranje...:nenene::baeh:
Моја реакција...?
-А од кај заклучи дека јас сакам?

Или само би му упатила некој ироничен поглед...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom