Мажите прашуваат, жените одговараат

anathestar

...Зима*Снег...
Член од
25 јули 2007
Мислења
269
Поени од реакции
3
што б и направиле кога момакот би побарал промени во врската,а тие промени со други зборови е да внесете трета личност во вашата врска!но ви дава можност вие да ја изберете таа трета личност,но мора да биде женски род?
кого ќе изберете вие:вашата најдобра другарка,некоја секси девојка,некоја досадна комшифка или...?
одговорите како анџелина џоли и слично не се важат!ок!
и одговорите како нема трета личност не се важат!замислете дека мора да одберете уште една личност од женскиот род!
Епа ќе му ја дадам мојата досадна комшивка и јас си заминувам. Нека му е со среќа на двајцата. И нема да ми се верува со каков перверзњак сум одела...
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
На педери?Па лично јас немам сретнато женско да се пали на педери,за разлика од вас машките кој се палите на лезбејки.Јас не се палам на педери,одвратни ми е.
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Колку време ви треба за да ја средите собата/станот/куќата?
 
N

NaSTy`G|rL

Гостин
Да ја средиме ако е растурена или да ја преуредиме ?
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Zosto se palite na p*d*ri?
Јас до сега немам сретнато некое женско да се пали на педери,за разлика од вас машките кои умирате по лезбејки.Јас лично ги мразам педерите и лезбејките:salut:
 
N

NaSTy`G|rL

Гостин
Zosto sakate da ogovarate?
Зависи од ситуација. Некогаш од досада, некогаш од љубомора (ова не е лично, кажувам општо). Знаеме дека треба да си го гледаме својот живот, но ете, во крвта ни е да оговараме (на повеќето, не на сите). Мене лично глупо ми е тоа рекла - кажала, или "таа е таква, ја виде ли вчера колку селски беше облечена" и слично, ама некогаш ќе се собереме другарки и самиот муабет оди во тој правец - оговаранција. :toe:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Нема човек кој не сака да оговара.
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Машките некогаш повеќе оговараат од жените. Тоа е факт. :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Koj e najcesto tema na ogovaranje, mazite ili zenite?
 

anathestar

...Зима*Снег...
Член од
25 јули 2007
Мислења
269
Поени од реакции
3
Zosto se palite na p*d*ri?

Хахахах ме засмеј прашањево. Прашањево да не ти е испровоцирано од моето??!!
Инаку нема ниедна ама баш ниедна девојка која се пали на педери. Погрден е зборов и одбиам да го користам. Не нешто дека ми сметаат туку поубаво е хомосексуалци. Инаку хомосексуалците се секогаш подобри другари, повнимателни и почуствителни. Барем јас така мислам.
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Zosto sakate da ogovarate?
Јас не оговарам, немам таква желба или потреба, односно ја изгубив.Единствено некој/некоја кога ќе ме извадат од такт не можам да не се ,,пожалам,, на некој.Тогаш ја/го оговарам омразената личност.
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35

Kajgana Shop

На врв Bottom