Мажите прашуваат, жените одговараат

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Сте размислиле ли зошто мажите постојано имаат нови идеи и прашања за вас девојките, малолетничките, жените и која е целта на нивните прашања ? :)
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Сте размислиле ли зошто мажите постојано имаат нови идеи и прашања за вас девојките, малолетничките, жените и која е целта на нивните прашања ? :)
Pa koga sedam so mashko , onoj koj non sto neshto prashuva sum JAS.....:vozbud:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сте размислиле ли зошто мажите постојано имаат нови идеи и прашања за вас девојките, малолетничките, жените и која е целта на нивните прашања ? :)
Целта не знам кој им е,веројатно ги поставуваат тие прашања,затоа што нешто не знаат или не им е јасно.
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Целта не знам кој им е,веројатно ги поставуваат тие прашања,затоа што нешто не знаат или не им е јасно.
Ќе да е тоа,премногу сме плитки за да има задни намери позади прашањава.



Зошто сакате да трча некој по вас иако ич не ви се свиѓа?
Зошто едноставно не му скршите филм,него го сскате па пак клоца,па пак сс и.....
И одговорете,немојте со одговор од типот,А вие машките не сакате?
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Ќе да е тоа,премногу сме плитки за да има задни намери позади прашањава.



Зошто сакате да трча некој по вас иако ич не ви се свиѓа?
Зошто едноставно не му скршите филм,него го сскате па пак клоца,па пак сс и.....
И одговорете,немојте со одговор од типот,А вие машките не сакате?
Јас значи изрод сум била. Уште од помала имав грда навика да ги тепам машките што трчаа по мене. Ги кубев, штипев, им мавав клоци...само да ми се тргнат. Ете пораснав, ама наравот си остана во видоизменета форма.

Не поднесувам кога по мене трча некој што не ми се допаѓа, не го сметам тоа за величење на моето его (демек вау еј, популарна сум има некој што трча по мене), и секогаш или ги игнорирам таквите, или културно ги одјебувам.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ќе да е тоа,премногу сме плитки за да има задни намери позади прашањава.



Зошто сакате да трча некој по вас иако ич не ви се свиѓа?
Зошто едноставно не му скршите филм,него го сскате па пак клоца,па пак сс и.....
И одговорете,немојте со одговор од типот,А вие машките не сакате?
Koga si praam film na razgaleno devojce.. Mu kazuvam na decko mi deka nekoj me zamara i on sredue stvar.. A ustvari sekad ako ne mi se sviga nekoj mu davam doz naenje.. Ne se osekam ko da trca nekoj po mene nego ko da me zamara koa onaka ne me privlekue tipot i4
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Зошто сакате да трча некој по вас иако ич не ви се свиѓа?
Зошто едноставно не му скршите филм,него го сскате па пак клоца,па пак сс и.....
И одговорете,немојте со одговор од типот,А вие машките не сакате?
Значи ако некој не ми се свиѓа,не сакам да трча по мене,напротив,баш му покажувам на кој и да било начин дека не сум заинтересирана и гледам да го одбегнам ако премногу ме замара.
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Ќе да е тоа,премногу сме плитки за да има задни намери позади прашањава.



Зошто сакате да трча некој по вас иако ич не ви се свиѓа?
Зошто едноставно не му скршите филм,него го сскате па пак клоца,па пак сс и.....
И одговорете,немојте со одговор од типот,А вие машките не сакате?
Еве конкретно јас не сакам некој кој не ми се свиѓа да трча по мене. Културно и фино му го давам тоа до знаење.

Не сите девојки патат од комплексот да бидат посакувани па макар и од било кој btw.:smir:
 
D

Delux

Гостин
Како еднаш не ви текна да платите пица пиво и куќа на водно...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom