Primera Division

Кој е најдобар фудбалски тим во Шпанија?


  • Вкупно гласачи
    293
Статус
Затворена за нови мислења.

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
najdobriot igrac na barcelona mislam deka e Deco koga toj igra dobro tesko gubi barsa no i messi e top a za anry mislam deka ne pokazal seuste so moze tie 3 gola sto gi postigna se samo kapka vo okean on moze da igraa fenomenalno no potrebno e se sklopi vo sredinata seuste ne e adaptiran
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ај наздравје бричење Барса. Се смеевте кога Ваљадолид ни извадија нерешено...а сега што имате да кажете? Само едно ми е криво, при крај изведуваја многу брзи контри, криво ми е што не ви зачукаја уште еден, е тогаш ќе беше за плачење :)
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
navivav za rasing dodeka igrase zigic ama sea neam nekoj omilen klub.
Daj kazete za koj da navivam,koj klub da go zasakam
'
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ако ги засакуваш ти така лесно клубовиве...далеку ќе стигнеш :)
 
Член од
29 октомври 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
Mnogu slabo odigra barca sinoka, ako prodolzat so vakvi igri tesko deka ke stignat nekade. No sepak i mnogute povredeni igraci reflektiraat vo igrata na barca, Definitivno Ronaldinho treba da si zamine si go napravi svoeto...
Da ne zaboravime i Real.M izvlece neresen rezultat so Valadolid
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Ако ги засакуваш ти така лесно клубовиве...далеку ќе стигнеш :)
Ne be ne mislev taka!!!JA NAVIVAM SAMO ZA LIVERPOOL I INTER!!!
Inace sakav da mi kazete koj e favorit spored vas pa mozda i ja ke zasakam eden od tie glubovi!!!:smir:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
А јас мислам дека погрешно мислиш (=
А колку пута сум ти рекол да не јадеш бурек ти? :):) И лани серевте, па се виде на крај. Ама на крај викавте ка што ми се чини „абе ова не е фееер„ ми плачевте овде. СУС
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
И минатата година, на почеток- до полусезона Барса парче правеше...Реал ако не се лажам ни у топ4 го немаше, па влезе во ритам ииии...
Сакам да кажам џабе се збори сеа, единствено само може банче да се лапне.
 
M

**MEMORY**

Гостин
Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса Барса...
 
F

fantomX

Гостин
А колку пута сум ти рекол да не јадеш бурек ти? :):) И лани серевте, па се виде на крај. Ама на крај викавте ка што ми се чини „абе ова не е фееер„ ми плачевте овде. СУС
Боби не се нервирај, долга е сезоната, Реал има одлични играчи, не само првите 11 туку и сите останати 20 и нешто, колку се точно не знам. Значи, има сили за докрај да ја изигра сезоната одлично. Не се занимавај со другите. :helou:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
А колку пута сум ти рекол да не јадеш бурек ти? :):) И лани серевте, па се виде на крај. Ама на крај викавте ка што ми се чини „абе ова не е фееер„ ми плачевте овде. СУС
Ахааа сисај го сега :D На здравје бричење. Што би рекол Цоци: едното јајце ќе го крстим Фредерик а другото Кануте. А тој горе СЕВИЉА!
 
F

fantomX

Гостин
Реал пак ќе е прв и по ова коло само изгледа со помала разлика.
Сепак, важно е кој ќе ја добие војната по 30ина кола, а за битките никој не може да ги добие сите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom