Primera Division

Кој е најдобар фудбалски тим во Шпанија?


  • Вкупно гласачи
    293
Статус
Затворена за нови мислења.

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Леле, пред некој ден ги направив сите трансфери на Playstation во Реал, и кога ќе видам што ќе видам, еден од најјаките клубови мислам дека е сега. А, тоа ја потврдува победата со 5-0 против Виљареал, мислам дека на Алмерија ќе им дадеме 6. :)
 
Д

Демијан

Гостин
MISLAM DEKA REAL ILI VALENSIJA KE BIDE SAMPION!! BARCA IMA MN ZVEZDI!!!nema da mozat site da igraat i ke ima mn nezadovolstva kaj eto anri i drugite!!i plus rajkard ne e trenar so moze da dojde na kraj so tolku mn zvezdi!!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Фанови на Барса...треба уште нешто да се каже...или доволни се резултатите?
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
:pos2: :pos2: :pos2:

abe so almeria igravte, aloooooo!!!!!

a i da bidam fer, mozevte da zavrsite i so 1 bod, ne be a tolku losi lugeto...
 

Ghost !!!

嚎噰匕勞媲噢卹綞听뻗
Член од
9 септември 2007
Мислења
344
Поени од реакции
0
Хаха Одморајќи Ги Виталните Играчи Дојдовме До 3-1 А Да Играа Комплетно Најдобрите Можеше Да Биде И Повеќе ...Сепак Вистински Ќе Се Виде Кој Е Кој Во ЛШ
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Па што бе...со резерви игравме...и Алмериа не се толку слаби како што викаш...имаа одличен старт! И сега немој со Алмериа со овие со оние...и вие викавте Расинг ова Расинг тоа...слаби многу...па ви одржаа лекциа!
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
Па што бе...со резерви игравме...и Алмериа не се толку слаби како што викаш...имаа одличен старт! И сега немој со Алмериа со овие со оние...и вие викавте Расинг ова Расинг тоа...слаби многу...па ви одржаа лекциа!
па и ја тоа викам, али останува фактот што игравте дома против тим од 10 души и се боревте до крај:baeh:
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
abe ajde so se raspravate Real ovaa sezona e podobar od barcelona taka da real ostanuva shampion u La liga a spored pokazanoto mozebi ke bide eden od glavnite konkurenti za Liga na shampioni pokraj arsenal se razbira :toe:
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
леле леле, лион во среда, севиља во сабота:jaj: ќе има инфаркти неделава...со тактива на рајкард - дефинитивно
 
F

fantomX

Гостин
Ако се вклопи Анри или не се повреди и Барселона купи уште барем двајца одбрамбени играчи, воопшто нека не се надева на титула. Рајкард е толку добар тренер што ако не му се на располагање сите фудбалери не може да направи тим за победа
Ова го пишав уште во јули, август почетокот, и гледам некако се остварува. Рајкард може само да сонува да биде менаџер како Мурињо, Бенитез, Фергусон...
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
pisuvam isklucivo neutralno... no mislam deka real posle se sto pokaza igrata timskiot duh i kompletno igracite vo kakva forma se mislam deka barcelona a i rajkard nemaat navistina na sto da se nadevaat ... a vo bliska idnina ke mu dodelaat otkaz na rajkard..... ne e opravdanie deka henry ne e vo forma toj ne moze da se sprotivstavi na eden Nistelroy Raul shajder ..... i kako za kraj edno Bravo za real do sea toa sto go pokazaa mislam deka real ja vrati starata dominacija vo La ligaa.....
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе не се надевајте многу со овие победи...сешто може да се случи. Но сега за сега сме најдобри...за понатаму ќе видиме, но чисто се сомневам дека нешто ќе се промени ;)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Абе не се надевајте многу со овие победи...сешто може да се случи. Но сега за сега сме најдобри...за понатаму ќе видиме, но чисто се сомневам дека нешто ќе се промени ;)
чекај само 3 кола се изиграни а еве Барса влегува во форма ги збриша лион 3-0 а и Анри навести дека ќе почни гол сериа.
Така да рано е за кажување:eek:lee: :eek:lee:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom