За девојките: Кој прв дозна за првиот пат?

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.455
Поени од реакции
1.798
Гледам многу ,,патријахални'' форумџики имало на форумов.:icon_lol::nesum:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Ми се лоши коа читам дека мајките први ви дознале. :повраштат:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
А што е толку за лошење ако мајките први дознале?
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Не знам, глупо ми е некако на мајка тоа да се каже. "Имам дечко" ми е доволно да знае, нормално дека тука ќе спаѓа и секс, не мора за тоа со неа да прам муабет. Поготово не за првиот пат да и кажам, боже пази. За мене то е еден вид непочит, не знам, језиво ми е. Нити мое дете сакам такво нешто да ми каже. Ај сеа и омилена поза ак да и кажам. -.-
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Мајка ми ?! What are you, nuts ?
Не можев да и го кажам тоа на неа. Максимално сум отворена со неа за се, освен тоа. Побогу ..не, никако секс-муабети со родители! Лееејм.
Прва дозна black angel од форумов. Онака кога заврши се од преголема возбуда и пишав порака, но не и кажав за што се работи. Не и текна баш у такви моменти на заспивање :)
Наредниот ден и кажав за што се работи, всушност и зборев цело време..додека конечно не и текна дека сериозно и зборам. Реакцијата никогаш нема да и ја заборавам :
`Маци.. (застанува) ..чекај сакаш да ми кажеш дека ти...?
И ја онака по толку исцрпно објаснување само климам со главата, а во ист момент од неколку секунди ќутење слушам.. : Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :vozbud: Ми урлаше ко луда, будала една :icon_lol:
Нешто ми спомнуваше треба благо ау ..хах ама ништо не те разбрав жими се хихи. :pipi:
Знам дека ме изнагушка ко никад и бараше детаљи (like always).
Само знам дека во никој случај не и кажав на мајка ми прво, иако сама си позна, па еден ден доживеав и да ми плесне у фаца.. Ама некад мораше и тоа. :smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Се` јасно, ве сфаќам, интима си е интима, нема веројатно со мајка ми за секс пози да правам муабет или дали повеќе преферирам орален од вагинален. Едно е да се каже за првиот пат, друго е такви „муабети“.
Не знам, јас со мајка ми сум најдобра другарка, се` знае за љубовни работи за мене, се` и кажувам, подобро на неа да и кажам отколку на некој ојле дојле. Ама ок, немаат сите такви цврсти односи со родителите :smir:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Не знам, глупо ми е некако на мајка тоа да се каже. "Имам дечко" ми е доволно да знае, нормално дека тука ќе спаѓа и секс, не мора за тоа со неа да прам муабет. Поготово не за првиот пат да и кажам, боже пази. За мене то е еден вид непочит, не знам, језиво ми е. Нити мое дете сакам такво нешто да ми каже. Ај сеа и омилена поза ак да и кажам. -.-
по муабетиве ме потсетуваш јас кога бев на твои години :zver: ех луда младост
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
по муабетиве ме потсетуваш јас кога бев на твои години :zver: ех луда младост
Ти бре личен бирка дур да стигниш на мои години имат фурни леб уште да јајш. :smir:
Не е то до цврсти односи, него едноставно глупо ми е такви муабети со мајка да прам, ја не сакам. Ак не мужде да и побарам. :pos:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
На дедо ми во село на гости ништо посебно во моментот кога му реков цепеше боринчина за потпал ја поткрена малку главата и ми рече Добро внучко оди кажи и на баба ти да го прибери магарето оти гледам од кај Висока се заоблачи.
 

Sweetheart<3

Unstopable..
Член од
7 јануари 2010
Мислења
39
Поени од реакции
1
Вториот дечко ( сегашниот ) пошо него го излажав демек ми е прв lol
а мајками последна..не сум толку отворена со неа..
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
Вториот дечко ( сегашниот ) пошо него го излажав демек ми е прв lol
а мајками последна..не сум толку отворена со неа..
јухууу...ова е добра вест,мислам за фалење е:baeh:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Вториот дечко ( сегашниот ) пошо него го излажав демек ми е прв lol
а мајками последна..не сум толку отворена со неа..
Страшно ме интересира како го излажа :)? Во кратки црти плис
 

Kajgana Shop

На врв Bottom