Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
добро е не било до мене и до расположениево
Па.. валда не е ни до моето, и ја го добив истиот впечаток, очекувам да отворам некој смешен линк....ама...

..нешто слабо вечерва ни оди :) реков јас претходно, ништо веќе не е исто после одмазни4ката.
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Напишано од некое педерче:
“sO mOjOV ipOD sUm 24/7!!!I LOVE MU iPod ne se falam./..hihu inaku ja ne 4a4kam ama bas niso tvoe?!!-za marko da znaes!!”
ЕбАтЕнЕпИсМеНмОрАлИгОлЕмАмАлАБуКвАеБаТеМиРцШеМа
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.632
Поени од реакции
11.251
у цицките и се наваѓа мозоко, а да имаш толку голем мозок, и ти ќе ги знаеш сите тие јазици :)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Дали овде ја гледам одмазни4ка?
Дали таа седи врз главата на невино девојче?
Дали девојчето е уште живо?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Дали овде ја гледам одмазни4ка?
Дали таа седи врз главата на невино девојче?
Дали девојчето е уште живо?
1. Не, на сликата ме гледаш мене, Лиглата и уште 3-4 девојчиња кои си немаат врска со Еуен43то.
2. Не седи, позиравме за кампањата да се изградат нови болници за душевно болни, затоа што ден пред да се сликаме учевме на англиски за такви психо работи.
3. Живо е девојчето.


За да ви докажам колку глупи деца има во ЈБТ, читајте го ова. На вратата напишавме на лист со маркер ASYLUM, во превод душевна болница. Но тоа е редок збор и ретко кој го знае. Не поминаа 5-6 минути, на врата се наредија пуно сезнајковци и една го прашува еден: Абе што е ова Асајлм? и тој и вика : Абе Сајлент е, ама поинаку напишано:nesvest:.
На наредните слики кај девојчево ме има и мене, слободно ставајте ги за ремет тука, да не зборува после Еу3н43т0 дека невини души реметам.

П.С. Ќе се регистрирам после со нов јузер и ќе ви велам дека сте неписмени и дека ќе ве тепам:vozbud::tapp:.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
1. Не, на сликата ме гледаш мене, Лиглата и уште 3-4 девојчиња кои си немаат врска со Еуен43то.
2. Не седи, позиравме за кампањата да се изградат нови болници за душевно болни, затоа што ден пред да се сликаме учевме на англиски за такви психо работи.
3. Живо е девојчето.


За да ви докажам колку глупи деца има во ЈБТ, читајте го ова. На вратата напишавме на лист со маркер ASYLUM, во превод душевна болница. Но тоа е редок збор и ретко кој го знае. Не поминаа 5-6 минути, на врата се наредија пуно сезнајковци и една го прашува еден: Абе што е ова Асајлм? и тој и вика : Абе Сајлент е, ама поинаку напишано:nesvest:.
На наредните слики кај девојчево ме има и мене, слободно ставајте ги за ремет тука, да не зборува после Еу3н43т0 дека невини души реметам.

П.С. Ќе се регистрирам после со нов јузер и ќе ви велам дека сте неписмени и дека ќе ве тепам:vozbud::tapp:.
Сеа сакав да едитирам, видов дека не е она :kesa:
А и немаше баш некои слики за ремет, типично откачување на екскурзија :)

А за ова болдираното:pos2:
 

Superhik

Краде од сиромашните, дава на богатите
Член од
26 јануари 2007
Мислења
128
Поени од реакции
4
Сеа сакав да едитирам, видов дека не е она :kesa:
А и немаше баш некои слики за ремет, типично откачување на екскурзија :)

А за ова болдираното:pos2:
Џену страв и трепет си тука...се плашат да не те навредат нешто...си викаат заеби оваа види што и направи на еуенче. Продолжи со добрата работа....иначе реметот на психа и удри 100% на еуенче па сеа умира у некоја темна уличка емо стајл:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom