Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Оваа...заради градиве ми прави мерак...иначе...не е како за батко...
 

Painmaster

Feel the Pain!
Член од
28 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
2
ЛЕЛЕ КАКОВ РЕМЕТ СУМ ПРОПУШТИЛ СО ЕЛЕНЧЕТО (Well known as odmazni4ka односно ВЕПАР)... Како бе не влегов на темава порано... Џену грл и компанија... СТЕ МИ ПРОДУЖИЛЕ ЖИВОТ, сеа до 150 ке живеам... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
П.С. ако реметиме уште викајте :D
П.С.2. Сеа разбирам зашо има глад у африка :pos2:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.205
Поени од реакции
925
Добро, значи, сликава е О Д В Р А Т Н А!

Грдо лице, лош апарат, уште полош амбиент, тоалет и тоа баш кај казанчето и неговите жици кои водат во ѕидот.

Уште позапрепастувачки е описот:

“slikava e u wc slikana ali mn e top neli heh ??????”
и секако коментарите:

mnogu obozavas u wc da se slikas ali nema veze!!!!topce si na fotkava
TOP SI NA SLIKAVAAAAA
leleeee martin4e slikava e prekrasna ...kiss4eeeeee
:nesvest:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Од сите соби во куќата, не знам зошто најомилени им се вецето и кујната, и тоа увек се редат пред фриждер или пред казанче.
И да, како може да биде топ замачкана слика на која изгледаш како да си му избегал на гробарот од пред лопата?:)
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Ха,ха,ха.... Коментарите за сликата се..... хахаха....крај..:vozbud::vozbud:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ллеле овој последниов уште кис4е и дава.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Забегани.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ха,ха,ха.... Коментарите за сликата се..... хахаха....крај..:vozbud::vozbud:
Абе коментарите на сликата се у стил: Ја ќе ти пратам убаво коментар4е, после ти мене, важи? киссссс4е :tapp:
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Од сите соби во куќата, не знам зошто најомилени им се вецето и кујната, и тоа увек се редат пред фриждер или пред казанче.
И да, како може да биде топ замачкана слика на која изгледаш како да си му избегал на гробарот од пред лопата?:)
За да не им ги глеаме чергичињата и јамболиите у дневна:pipi:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Од сите соби во куќата, не знам зошто најомилени им се вецето и кујната, и тоа увек се редат пред фриждер или пред казанче.
И да, како може да биде топ замачкана слика на која изгледаш како да си му избегал на гробарот од пред лопата?:)
i ewne4eto se slikase do boljer,se sporeduvase dali oslabnala:pos:
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
ццц, еден ден ме нема , а мојата Еуленче не напушти ... Врати се Елено моме , Елено ... без тебе форумот е ПРАЗЕН .. Еуено моме , Еуено ...

I dont want to miss a thing - AEROSMITH ..само за тебе Еуенче моја , душо напатена..
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.499
Толку беше од вендета грл?

ВРАТИ НИ СЕ !!!! :tv:

П.С. Петиција да и потпишеме ако не, веќе ништо не е исто на темава после неа :cry:
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Толку беше од вендета грл?

ВРАТИ НИ СЕ !!!! :tv:

П.С. Петиција да и потпишеме ако не, веќе ништо не е исто на темава после неа :cry:

Петиција не ја враќа .. туку јавете се на зоолошката нека ги пуштат чуварите , они ќе го најдат вепарот
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Кажала на цел клас дека ја има на Кајгана форум ремет тема. Јас да сум на нејзино место ќе ќутам, главата во торба.:) Не име и презиме, планета на живеење ќе сменам, а не па да ширам на други.
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Кажала на цел клас дека ја има на Кајгана форум ремет тема. Јас да сум на нејзино место ќе ќутам, главата во торба.:) Не име и презиме, планета на живеење ќе сменам, а не па да ширам на други.
epa toa ti e mozok na kokoska kilaza na kit
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom