Шпекулации

Член од
29 јануари 2010
Мислења
21
Поени од реакции
1
робињо во БЕНФИКА на заем.... или замена со Ди Мариа
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
bb[noone];3143080 напиша:
хаахаххахахахха ве фана стравот а , баш напротив немаме напашачи и сме во потрага по напаѓач ама искрено Руни нема шанси да дојде , изгледа Робињо ќе биде новиот играч :wink:
Руни не си иде од Манчестер живи глупости што пишуваат ова само измислуваат работи кога немаат за што да напишат .
 
Н

'Никола'

Гостин
Руни не си иде од Манчестер живи глупости што пишуваат ова само измислуваат работи кога немаат за што да напишат .
Затоа и темава се вика шпекулации.:smir: Туку јас слушнав Робин ван Перси ќе идел во Баерн Минхен, на местото од Клосе.:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
5 април 2009
Мислења
874
Поени од реакции
75
Фабрегас за Интер(не знам за вас ама по некои интервјуа на Фабрегас,некои негови изјави имам чувство како да сака да игра за Реал,постојано зборува како би било убаво да сега наместо со Барселона со Реал се сретне на Сантијаго Бернабе,зборува за тоа како добро игра Роналдо.)Интересно би било да дојде во Реал.,а ова за Интер-шпекулација чиста.:vozbud:
 
Член од
15 април 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
15.04.2010 Jerome Boateng од Хамбургер во МанСити, извор: The Guardian (11m)
15.04.2010 David Silva од Валеснија во Реал Мадрид, извор: Daily Mirror (22m)
15.04.2010 Michael Ballack од Челзи во Интер, извор: Daily Mail
15.04.2010 Steven Gerrard од Ливерпул во Интер, извор: Daily Mail
15.04.2010 Federico Macheda од МанЈунајтед во Палермо, извор: Daily Star позајмица
15.04.2010 Fabio Aurelio од Ливерпул во Олимпијакос, извор: Daily Mirror
15.04.2010 Hugo Lloris од Лион во МанЈунајтед, извор: Daily Mail
http://edenxdva.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=99:2010-03-18-20-24-18&catid=41:2010-03-18-20-22-56
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
najnova spekulacii deka murino saka da go tranferira baloteli vo man city ovie od city se zagreani za baloteli se popalija go vidoa edna utakmica ama toa e premier championship liga tamu ne se sedi treba da se trca a baloteli poke saka da nafrla a n e da trca ,ako se otpusti ke ima losa kariera na britanija
 
H

-HRO

Гостин
Се збори дека Реал Мадрид се во потрага по нови засилувања-и тоа по Силва од Валенсија и Руни од Манчестер :wink:
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
Се збори дека Реал Мадрид се во потрага по нови засилувања-и тоа по Силва од Валенсија и Руни од Манчестер :wink:
silva da ama runi tesko on go slusa ferguson kako ke naredi taka,ama so ke se prai so Kaka mi glumi Bolen Dojcin?
 
I

InF3cTeD

Гостин
Ливерпул заинтересирани за Метју Апсон
Жерар Улие нов тренер на Волфсбург во следната сезона
 
П

Паспарту

Гостин
Ливерпул заинтересирани за Метју Апсон
Жерар Улие нов тренер на Волфсбург во следната сезона
Значи нема крај на глупоста на Ливерпул и Бенитез... Дефинитивно човеков не знае да купи играч, и милијарда евра да му дадат за трансфери, пак нема да направи тим кој ќе може да го освои барем 4тото место во Премиер Лигата.
 
Член од
25 август 2009
Мислења
2.078
Поени од реакции
1.243
40мил. + Хлеб и Кркич за Вила (според марка трансферот бил договорен, само уште Вила да се согласил ).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom