Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
^ 2 корнери викаш а? 5 изведовмо само на клипот што го имате у ваш фан клуб :pos2: И никој не ги спомна шутојте на гол, за додавањата зборим.
dobro de , napraivte 55 korneri , 55 sutevi po gol :D

i na kraj 3-1 :) ajde gledaj stastistiki mak sport i ke vidis , nemam so da zboruvam so tebe !

PUSI MALKU MOZE :D

3 BODOVI OSTANA KAJ NAS !! NIE SME VO 1 MESTO :) VIE NE ZNAM I JAS KAJ STE , I SO SNAJPER NE VE GLEDAM KAJ STE!!!

i ne znam dali ke igrame so vas slednata sezone , bidejki kako gledam mozete lako da padnete :)
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Остај те ги бе!они мислат дека некој е слеп и глув,па ќе им верува на нивните измислени работи...и цело време само се лажат себеси...па 10 клипчиња објавија и има никаква атмосфера...апсулутно незнаат да навиваат...и сум сигурен дека ако ние како навивачка група присуствуевмо Тетекс ќе извадеше нерешено или може и ќе победеше.
 
B

Beck's

Гостин
^ 2 корнери викаш а? 5 изведовмо само на клипот што го имате у ваш фан клуб :pos2: И никој не ги спомна шутојте на гол, за додавањата зборим.
Vardar go pobedivme 3-1 bez nitu eden korner ;) neyse ajde ako moze ti ili bilo koj drug da mi go citira poslednoto moe mislenje na temata Shkendija-Teteks,najvaznoto ne uspeav da go razberam od vas,a celo vreme samo lomotite neso hermelini i tenkovi
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Vardar go pobedivme 3-1 bez nitu eden korner ;) neyse ajde ako moze ti ili bilo koj drug da mi go citira poslednoto moe mislenje na temata Shkendija-Teteks,najvaznoto ne uspeav da go razberam od vas,a celo vreme samo lomotite neso hermelini i tenkovi
Идевмо нормално со обележја како вас на прошлото дерби(да не ставам сеа слики каде сте сите со маици и шалови на прошлата утакмица)и без транспаренти...а сакаш да кажеш ќе смо влегле ако смо иделе без обележја?:pos2: ајде бе као демек полицијата не разликуе кој се навивачи на Тетекс кој на Шкендија...па они бе знаат и име и презиме на секој од нас...
 
B

Beck's

Гостин
Идевмо нормално со обележја како вас на прошлото дерби(да не ставам сеа слики каде сте сите со маици и шалови на прошлата утакмица)и без транспаренти...а сакаш да кажеш ќе смо влегле ако смо иделе без обележја?:pos2: ајде бе као демек полицијата не разликуе кој се навивачи на Тетекс кој на Шкендија...па они бе знаат и име и презиме на секој од нас...
glup odgovor...
1.Znaete za zabranata
2.Kaj so Bajracite,transparentite

vaka dali ti zvucam pojasen,ako nemas pametno neso da kazes,ne me citiraj
 
Член од
8 јануари 2011
Мислења
26
Поени од реакции
4
Остај те ги бе!они мислат дека некој е слеп и глув,па ќе им верува на нивните измислени работи...и цело време само се лажат себеси...па 10 клипчиња објавија и има никаква атмосфера...апсулутно незнаат да навиваат...и сум сигурен дека ако ние како навивачка група присуствуевмо Тетекс ќе извадеше нерешено или може и ќе победеше.
ABE ZA DEMIR KAPIJA SI PECEN, kako e vo virtuelniot svet na bajkite.... Tolku da nemas dopir so realnosta stvarno fenomen si.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
glup odgovor...
1.Znaete za zabranata
2.Kaj so Bajracite,transparentite

vaka dali ti zvucam pojasen,ako nemas pametno neso da kazes,ne me citiraj
:pos2: Aбе вие слимнавте знаме! па вие требаше пола група у затвор да ви лега и пак покрај забранате влеговте со обележја и навивавте!пак извртувате некој работи :tapp:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Како бе го симнале знамето??? Абе тоа од ветерот паѓало бе оооо (ка тој мутавиот на ТВ што излезе и што е најтрагично мислеше дека е паметен). Остај не се расправај.
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
321
Поени од реакции
3
До спротивниот табор сакам да им кажем да не го прљаа овој ѕид!!!
Биткава за опстанок се разгоруе Скопје неочекувано ја победи Ренова,а Силекс го победи Металург..Утре мора барем нерешено да се извади кај Напредок а по можност и победа,пораз у никој слусач!!! Таке сега на Скопје им бегамо само 3 бода а Силекс не помина сега со +1 за нив...Утре се само пораз не па во сабота дома со Брегалница идемо на 3 бода и одбегнување на баражот!!!
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
зна4и ми ги потекоа мадињава со тоа каква атмосфера направиле, а ако им ги погледнете клиповите што ги ставиле ќе видите дека повеќе се слушаат оби4ниве гледа4и како довикуваат отколку они.а цело навивање им се состои со веќе видениот репертоар, од 2-3 скандирања и една многу позната препраена песна, што не ни знаат да ја испеат како треба.кореграфија веќе видено,а палењето димни го нарекуваат бакљада.така да освен бројката во се друго се испод нас.а за тоа дека ако мие бевмо на трибина, дека игра4иве ќе извадеа подобар резултат, во тоа сум сосема сигурен.што се однесува за утре, на пораз не смеемо да помислимо,во спротивно опстаноков ќе биде многу тежок.
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
зна4и ми ги потекоа мадињава со тоа каква атмосфера направиле, а ако им ги погледнете клиповите што ги ставиле ќе видите дека повеќе се слушаат оби4ниве гледа4и како довикуваат отколку они.а цело навивање им се состои со веќе видениот репертоар, од 2-3 скандирања и една многу позната препраена песна, што не ни знаат да ја испеат како треба.кореграфија веќе видено,а палењето димни го нарекуваат бакљада.така да освен бројката во се друго се испод нас.а за тоа дека ако мие бевмо на трибина, дека игра4иве ќе извадеа подобар резултат, во тоа сум сосема сигурен.што се однесува за утре, на пораз не смеемо да помислимо,во спротивно опстаноков ќе биде многу тежок.
Sisajte

3-1

NIE SAMPIONI , vie vo PLAY OUT !
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
еве одма се јави еден и пак со тоа шампиони ќе биле а до крај уште 10 кола.ај бе гитла таму кај вас па пишуај што сакаш не туку јади гомна у наш фан клуб.
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
еве одма се јави еден и пак со тоа шампиони ќе биле а до крај уште 10 кола.ај бе гитла таму кај вас па пишуај што сакаш не туку јади гомна у наш фан клуб.
Sampioni ke bideme i toa kako :D jas slavam od koga go pobedivme 1-0 SKopje i koga za 1 pat se najdovme vo 1 pozicija i od toj moment sekogas FIRST !!!

Vie tamu PLAY OUT ! ! !

ZIVEEME ZA SHKENDIJA , THIS IS OUR TOWN , YOU ARE JUST TOURISTS !!!
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Неписмени не пишувајте на оваа тема ако немате некој факт, вистина, паметен збор...
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Sampioni ke bideme i toa kako :D jas slavam od koga go pobedivme 1-0 SKopje i koga za 1 pat se najdovme vo 1 pozicija i od toj moment sekogas FIRST !!!

Vie tamu PLAY OUT ! ! !

ZIVEEME ZA SHKENDIJA , THIS IS OUR TOWN , YOU ARE JUST TOURISTS !!!
Добро бе немаш попаметна работа освен да сереш? Дај бе више аман, ме заболе мене половиов орган дали ќе бидете шампиони или не. Толку ли немате мозок за нешто друго да пишете, освен дека ќе бидете шампиони.

А за тоа ваш град...ХАХА!

--- надополнето ---

п.с

Утре кој е за у Кичево со воз во 8:30 на железничка...а кој има работа или било што и не е во можност да иде толку рано до 13:00 најкасно во One Place и да собереме 20 души и да идеме со комбе ...

Од официјалната страна на Војводи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom