Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ГАЗЕЊЕ!! Ова ми се свиѓа, ајде ако играа и со Металург ваке мислим дека може дома да ги тепамо.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Незнам ја не бев, имав обврски на факс нешто и неможев. Од тоа што го слушнав на радио имаше добро навивање. Не ми се веруе да биле добра бројка зошто не даваат автобуси после инцидентот со шкендија, па ваљда со комбиња отишле.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
UF UF meraci. Ajde +3 boda na kontoto, so ova tempo ako prodolzime ke bide odlicno. Izgleda konecno se uigra i sredi timot kako sto treba. Mora da dokazeme deka go zasluzivme kupot minatata sezona deka go osvoivme so rabota koja iako bese turbulentna od X pricini sepak na kraj rabotite si doagjaat na svoe mesto.

P.S. Se izvinuvam sto ne e kirilica
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
408
Поени од реакции
30
Vi napravivme usluga, nema da im igra najdobriot, kapitenot Miroslav Vajs. Dobi crven karton.
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
Абе шо кур им е на рабоПИЧКИ?:)3-0 со шкенди, 1-0 миравци, и со вас мислам 1-4 ке биде :toe:

--- надополнето ---

1-2 конечен!Честито момци:smir:

od koga gubija so nas nemozat da go najdat kontrolata :kesa:


Cestito pobeda momci :smir:
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
321
Поени од реакции
3
ТЕТЕКС сила сила сила!!!!!! ова ми се свиѓа борба за титула моментално на делба на второ место... мора нареден викенд максимално да се навија и да го оборимо металург !!!!!! напред ТЕТЕКС!!!!!
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.175
Поени од реакции
7.889
Што кур им се задесило на нашиве бе?? Сакаа титула да лапнемо изглеа:vozbud::zlo:
Не бе другар ова е само уште едно масло на брацо за до сменат стартев оти сакал негов тренер и другото коло ќе губи работнички а за ова што тепавте во тетово ќе му ги вратите бодовите :toe:и пак тие3 ќе си бидат втори а металург прв е сега за третто со сограѓаните ваши ќе се борите :smir:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.351
Поени од реакции
16.543
Не бе другар ова е само уште едно масло на брацо за до сменат стартев оти сакал негов тренер и другото коло ќе губи работнички а за ова што тепавте во тетово ќе му ги вратите бодовите :toe:и пак тие3 ќе си бидат втори а металург прв е сега за третто со сограѓаните ваши ќе се борите :smir:
Oва сам го смисли или ти го кажа некој?
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Поголеми глупости немам слушнато до сега. Па Работнички ако сака да го смени Стратев, ќе го избрка одма, нема да дозволи да губи бодови за џабе. Све нешто ви е наместено на вас, како и да заврши некоја утакмица е наместена. Тешки филозофи сте станале...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom