Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
ХАХАХ ПА КОЈ ЗАВРШИ УТАКМИЦАТА ИЗЛЕГОВМО НАДВОР ШТО НЕ СЛЕГОЈА ПА ДА ГИ ЗГАЗИМО
 

Плавиот

Изет Фазлиновиќ
Член од
26 март 2010
Мислења
64
Поени од реакции
2
Ај ако сака некој нека ми каже што се деси после утакмицата,дали дојдоа играчите пред соблекувална или?Ако не е за тука нека ми пише пп!!
И по се излеа у среда ќе ни дојдат и Пирати.Уште повозбудливо ќе биде :)
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Ај ако сака некој нека ми каже што се деси после утакмицата,дали дојдоа играчите пред соблекувална или?Ако не е за тука нека ми пише пп!!
И по се излеа у среда ќе ни дојдат и Пирати.Уште повозбудливо ќе биде :)
Плус ова е одлична шанса за одмазда за изгубените 3 прволигашки натпревари:vozbud::vozbud:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Ајде свите у среда да ве видим, да напраемо атмосфера јака, да покажемо дека смо #1...:salut:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Ајде свите у среда да ве видим, да напраемо атмосфера јака, да покажемо дека смо #1...:salut:

Да да се спремамо на големо за оваа утакмица да покажемо кој е,што е во Македонија:helou:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
По повод натпреварот што претстои со Скопје, состанок на 6.3.2010 (Вторник), 19:00, Амнезија. Секој присутен да носи по 50 денара, за продолжуење на хостингот на сајтот http://www.vojvodi.com/ (нормално кој има,кој нема здравје)мн важен состанок затоа кој што може нека дојде:helou:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Бев прееска на состанок,значи за утре се спрема кореографија,бакљада значи ќе биде мн јако,затоа утре свите на стадион заш од оваа утакмица мн ни зависи дали ќе играмо или не у финале или у европа на лето,плус излеа ќе доаѓаа и пирати па ќе биде поинтересно со нив на трибина.:helou:
СОБИР 14:30 БУБА МАРА
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
БЕВ И ЈА НА СОСТАНОК И УТРЕ ИМА ДА БИДЕ ЛОМ ЗНАЧИ ЗА КОРЕОГРАФИЈАТА НЕМАМ ЗБОРООЈ ПРЕКРАСНО ЌЕ ИМА БАКЛЕ ЌЕ БИДЕ ЛУДИЛО И СВИТЕ ИМАЈТЕ ПЛАВИ ИЛИ БЕЛИ МАИЦЕ У ВАС
 

viktor92

LUHG
Член од
20 декември 2009
Мислења
31
Поени од реакции
0
сигурно доаѓаме во Тетово !!!
позз од ПИРАТИ АВТОКОМАНДА
 

Kajgana Shop

На врв Bottom