Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881

Навиањево у супер само да продолжимо ваке,слободно може да се каже дека мие и Комитиве смо најгоре на Македонскава тифо сцена(ако може да се нарече таке:tapp:).
Ајде за многу години нека ни е празникот :)
 
Член од
19 април 2008
Мислења
302
Поени од реакции
25
Промената со местото на копот ви е топ...позз само продолжете така
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Промената со местото на копот ви е топ...позз само продолжете така

Моравмо да го променимо местото заради полицијата,а и нечини местово сонцево право у очи иде... :)
 
Член од
19 април 2008
Мислења
302
Поени од реакции
25
тоа е помалце битно за сонцето,овака по навивачки изгледа копот и за око подобро,во контекст со бројката...не знам,мене лично повеќе ми се допаѓа
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
И мене појќе ми се свиѓа на копот ка смо некако поубоо на изглед, поголема прегледност за воѓете (кој пее кој не пее да вида) и појќе се навива едноставно, а за ова шиптариве незнам што да речем не се јавија цела утакмица усвари имаа право (свите ка учимо нешто ново траемо:vozbud::vozbud:) таке да... кј и да е ќе се јави некој “гар“ и ќе рече дека смо траеле цела утакмица, а незнаа дека на крај да не беше пцуењето од наша и нивна страна слушачите на Македоснкото радио каде што имаше пренос на утакмицата ќе мислеа дека има само ВОЈВОДИ на стадион:vozbud::vozbud::vozbud: и под 3. незнам на играчиве кој кур им е што ни на почеток ни на крај на мечот не даваа аплаус:uvo: и се понашаа толку накурчено што просто иритираа и си го барааа ќутекот со сила ама ЈБГ не смо такви едноставно го сакамо клубот:kesa:,бтв со фискалните и со балоните напраевмо толку неред што им требаја 10 минута за да го исчиста теренот........... П.С ПРЕТЕРАВ СО ПИШУЕЊЕ:helou:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Не им пишуајте у онја фан клуб,остајте ги влезени са у филм некој,свака утакмица кј играмо со нив смо јаделе ќутек:vozbud:,а филмот им се вика "замислената тепачка во Тетово".Остајте ги нека се фала,а до тогаш нека:drk: на клипојне
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Толку знаа бе брат. Хаха цела утакмица траеја бе цела срамота уште имаа смелост да јада бурек демек мие смо го јаделе, ама одма се ваѓаа со тепање ка незнаа да навиваа...:tapp::tapp::tapp:
Во сабота бев многу изиритиран кога почнаја да скандираа ТОШЕ и знаете понатаму што следи, абе незнам што људи ќе беа па тоа да го реча бе:mad::mad::mad::mad:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.625
Поени од реакции
1.169
Толку знаа бе брат. Хаха цела утакмица траеја бе цела срамота уште имаа смелост да јада бурек демек мие смо го јаделе, ама одма се ваѓаа со тепање ка незнаа да навиваа...:tapp::tapp::tapp:
Во сабота бев многу изиритиран кога почнаја да скандираа ТОШЕ и знаете понатаму што следи, абе незнам што људи ќе беа па тоа да го реча бе:mad::mad::mad::mad:
И мене ова највише ме изритира, па мајку му, што им згрешил Тоше па да го вреѓаа ?
Инаку, морам да го пофалим новово раководство на Војводи, се гледа дека организацијата е на повисоко ниво и само нека продужи таке.
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
И мене ова највише ме изритира, па мајку му, што им згрешил Тоше па да го вреѓаа ?
Инаку, морам да го пофалим новово раководство на Војводи, се гледа дека организацијата е на повисоко ниво и само нека продужи таке.
Брат такви са тија проклет народ не за џабе не ги сака никој освен Америка ќе ги прашам ка ќе им сврти и она грб, ќе дојде и тоа без секирацие Америка ништо не прае ако нема ќар од тоа, извинита за офтопик ама нешто нервоза ме гази од овја што скандираја против ТОШЕ на стадион:nenene::nenene:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.729
Поени од реакции
6.372
Брат такви са тија проклет народ не за џабе не ги сака никој освен Америка ќе ги прашам ка ќе им сврти и она грб, ќе дојде и тоа без секирацие Америка ништо не прае ако нема ќар од тоа, извинита за офтопик ама нешто нервоза ме гази од овја што скандираја против ТОШЕ на стадион:nenene::nenene:
Уште ли скандираат против Тоше бе,неможат човекот на раат да го остават:tapp:катастрофа се ова шип.... само да се јадело гомна :toe:Незнам што им згрешил Тоше али сигурно многу му љубомореа па затоа го вреѓаат:toe:.Баш чекам да влезат во 1 лига другата година и да дојдат на граски па малце ќутек да јадат. Комити - Војводи засекогаш
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Уште ли скандираат против Тоше бе,неможат човекот на раат да го остават:tapp:катастрофа се ова шип.... само да се јадело гомна :toe:Незнам што им згрешил Тоше али сигурно многу му љубомореа па затоа го вреѓаат:toe:.Баш чекам да влезат во 1 лига другата година и да дојдат на граски па малце ќутек да јадат. Комити - Војводи засекогаш
Брат не им е лесно и на нив глупо е да си неписмен, немиен и од планина слезен!!!
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Ајде ни следи утакмицата со Скопје,гледам ќе ни дојда пиративе :helou:.Ако ако подобра атмосфера ќе има(се надевам после 10-та минута нема да седна на трибина :) )
http://img249.imageshack.us/i/24199124631751870512524.jpg/
Грешка има,собир у 14 пред бубамара.
Остајте ги онја,незнаа што да праа па ај Тоше ќе го пцуја или па ќе ни викаа пичка ви матер,тогај да заплачеш од смеење у пм :)
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Ајде ни следи утакмицата со Скопје,гледам ќе ни дојда пиративе :helou:.Ако ако подобра атмосфера ќе има(се надевам после 10-та минута нема да седна на трибина :) )
http://img249.imageshack.us/i/24199124631751870512524.jpg/
Грешка има,собир у 14 пред бубамара.
Остајте ги онја,незнаа што да праа па ај Тоше ќе го пцуја или па ќе ни викаа пичка ви матер,тогај да заплачеш од смеење у пм :)
Бојан кога ќе заврши утакмицата зборовите: Пичка ви матер, Ѓаурски пички и Тоше педер е за нив навивање. А цела утакмица учат како се навива од најдобрите. Да беа јаки немаше да јада гомна ка заминуевмо од суботата ќе ги изгураја џандарите, и ќе се пресметавмо а ваке може да збора до утре.
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Бојан кога ќе заврши утакмицата зборовите: Пичка ви матер, Ѓаурски пички и Тоше педер е за нив навивање. А цела утакмица учат како се навива од најдобрите. Да беа јаки немаше да јада гомна ка заминуевмо од суботата ќе ги изгураја џандарите, и ќе се пресметавмо а ваке може да збора до утре.

Викаа Ѓаурски пички а појќе од пола тим Македонци им са:tapp:како беа забулени само когај им викавмо зашто ќутите...И видовте кој почна прв да провоцира,мие излагамо од трибина пред утакмица тие одма почнаја да пцуја тоа ти се вика нецивилизиран народ:tapp:.
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Викаа Ѓаурски пички а појќе од пола тим Македонци им са:tapp:како беа забулени само когај им викавмо зашто ќутите...И видовте кој почна прв да провоцира,мие излагамо од трибина пред утакмица тие одма почнаја да пцуја тоа ти се вика нецивилизиран народ:tapp:.
Затоа викам џабе зборимо:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom