Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Па што ќе ти е бре стар е си имате доволно напаѓачи меѓу кој и А.Стојаноски за кој се смета дека допрва следува најдоброто од него:toe:

П.с Сум навивал за Тетекс од мали години иако не сум од Тетово но од денеска го сакам многу повеќе зашто ме направи побогат за 480евриќи:vozbud::vozbud::je::music3::pipi:
Генц стар? :) Генц е супер играч, штета што се повреди.

Иначе сериозна е изгледа повредата, неможеше да иде против Пелистер, а и не за џабе го донесоа Н`Дав...
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Па добро..ама не е за фрлање ни Генц..
Јас денес сакав да ја пишам сингл,и ми викаат во спортлајф дека неможе..:nerv::nerv:

Затоа постои интернет обложувалници!:back:Ќе си отвориш сметка ќе си уплатиш почетна сума од 10евра на тие 10 ти даваат бонус од плус 10 и ќе си ги ставеше све парите на WALSALL-MILLWALL 1-X 15kvota i Тетекс 2-че и сеа ќе си имаше 2000евра:helou:Само ја глуп наместо да ставам 20евра ја ставив 5евра :nesvest::kesa:
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
Затоа постои интернет обложувалници!:back:Ќе си отвориш сметка ќе си уплатиш почетна сума од 10евра на тие 10 ти даваат бонус од плус 10 и ќе си ги ставеше све парите на WALSALL-MILLWALL 1-X 15kvota i Тетекс 2-че и сеа ќе си имаше 2000евра:helou:Само ја глуп наместо да ставам 20евра ја ставив 5евра :nesvest::kesa:
што се буниш бе малку дан си фатил :vozbud:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
што се буниш бе малку дан си фатил :vozbud:
ДААААА:pos2::pos2:
Него да ве прашам на тие што ги гледаат утакмиците на новиов-ТЕТЕКС како игра бе Глигоровски??Ќе почне да дава голови како што даваше во Милано или тешко??
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
СЕГА ЗОШТО НЕ ПИШУЕ У СПОРТ ДЕКА ЏАНДАРИТЕ НЕ ТЕПАЈА ??? ОНИ САМО ПИШУАА НИЕ КОЈ ЌЕ НАПРАЕМО НЕКОЈ ИНЦИДЕНТ
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ДААААА:pos2::pos2:
Него да ве прашам на тие што ги гледаат утакмиците на новиов-ТЕТЕКС како игра бе Глигоровски??Ќе почне да дава голови како што даваше во Милано или тешко??
Не е којзнае што, ама ај се надеам дека ќе почне да дава голови.

СЕГА ЗОШТО НЕ ПИШУЕ У СПОРТ ДЕКА ЏАНДАРИТЕ НЕ ТЕПАЈА ??? ОНИ САМО ПИШУАА НИЕ КОЈ ЌЕ НАПРАЕМО НЕКОЈ ИНЦИДЕНТ
Нека не те чуди, таке било и ќе биде све дур траемо и држимо све у себе.
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.134
СЕГА ЗОШТО НЕ ПИШУЕ У СПОРТ ДЕКА ЏАНДАРИТЕ НЕ ТЕПАЈА ??? ОНИ САМО ПИШУАА НИЕ КОЈ ЌЕ НАПРАЕМО НЕКОЈ ИНЦИДЕНТ
Што сакаш ти, некоја новина да пишуе дека џандарите тепале навијачи ? Овде тоа го нема веруј,овде за све навијачите са криви, за било каков инцидент у кој учествуа навијачите, они са криви,само до когај не знам.
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
Што сакаш ти, некоја новина да пишуе дека џандарите тепале навијачи ? Овде тоа го нема веруј,овде за све навијачите са криви, за било каков инцидент у кој учествуа навијачите, они са криви,само до когај не знам.
НОРМАЛНО ДЕКА НАВИАЧИТЕ СА КРИВИ ЗА СВЕ А НИЕ ДА СЕ ЗАТЕПАВМО ПРВИ ВЧЕРА КОЈЗНАЕ ШТО ЌЕ ИЗЛЕЗЕШЕ ПО НОВИНЕ
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
Па што ќе ти е бре стар е си имате доволно напаѓачи меѓу кој и А.Стојаноски за кој се смета дека допрва следува најдоброто од него:toe:

П.с Сум навивал за Тетекс од мали години иако не сум од Тетово но од денеска го сакам многу повеќе зашто ме направи побогат за 480евриќи:vozbud::vozbud::je::music3::pipi:
na koja internet strana uplakjas?
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
abre "vojvode"...ne ve pustile vo turnovo a??? pa sto ne iskocite na tv,da kazete sto kako bilo! od po forumi pisuvanje nisto ne praite,pozalete se javno moze ke ima nekoj efekt,da vidime koj toa zabranuva da se gleda natprevar,vo vreme koga ZABRANA VEKJE NEMA! pa da se rascisti ednas vakvo samovolie dali na gazda na klub,dali na nekoj drug...
tuka se gleda serioznosta na edna grupa...posle vakvi slucki...oti vcera turnovo..utre nekoj drug grad..i se taka vo krug...vie ke si pisuvate po forumi,maltretiranjeto ke si prodolzi...i na krajot koja e e**nata strana???
Pak navivacite...posle idete derete se koga igra reprezentacija na ovie sto vi go spopikuvaat so godini...
:pishtoldz...uklucete go mozokot..UU-AA..MAKEDONIJA..MAKEDONIJA:bravo:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
abre "vojvode"...ne ve pustile vo turnovo a??? pa sto ne iskocite na tv,da kazete sto kako bilo! od po forumi pisuvanje nisto ne praite,pozalete se javno moze ke ima nekoj efekt,da vidime koj toa zabranuva da se gleda natprevar,vo vreme koga ZABRANA VEKJE NEMA! pa da se rascisti ednas vakvo samovolie dali na gazda na klub,dali na nekoj drug...
tuka se gleda serioznosta na edna grupa...posle vakvi slucki...oti vcera turnovo..utre nekoj drug grad..i se taka vo krug...vie ke si pisuvate po forumi,maltretiranjeto ke si prodolzi...i na krajot koja e e**nata strana???
Pak navivacite...posle idete derete se koga igra reprezentacija na ovie sto vi go spopikuvaat so godini...
:pishtoldz...uklucete go mozokot..UU-AA..MAKEDONIJA..MAKEDONIJA:bravo:
dali ke ima na tv ne znam, ama znam deka orce eden den ke dojde u tetovo.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
А тие сељачиштата од таму, што си навивале за својот клуб најавиле присуство 2 дена порано...Ако ако, на Орце жената да му ја ебем!! А и ќерка ако има може...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom