Дали некој фрлил магија врз вас?

  • Креатор на темата black angel
  • Време на започнување

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
E mene mi se imaat sluceno mn vakvi gomnarluci

E da znaete so se mi se ima mene deseno i tek togas stvarno ke se stapisate do daska mn e jezivo samo so ke mi tekne cel ze ezam i mornici me lazat ima mn raboti koi ti nanesuvaat i fizicka i psihicka kontra normala na samiot sebe a na tie so ne veruvaat ne daj boze da gi strefi neso sl. pa da vidam so e punenje peleni ako ste zainteresirani togas kazete ke vi raskazam mn morbidni raboti:kesa:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Каков замор...зошто едноставно не кажеш? глупости...
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Зашто едноставно кога може комплицирано нели? :P
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
hehe

taka e moze i komplicirano ako nekoj saka da kazam neso ke praam biznis be SAPUNICA i so sea :zlo: se zezam pisav taka za da vidam dali ima zainteresirani za ovaa tema pa da kazam
a ne za gabe da zamaram:toe:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Pa ima заинтересирани, како да нема? Сите не очекува големо откривање на магии...Нешто шо секој ден нема да го дочекаме. До негде стварно приказниве ме ‘‘убедија‘‘:icon_razz
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Pa ajde da kazam da ne ispadne pimplanje do daska...Mi se imaat mn raboti deseno ama ovie poslednive abe neznam....
Imav naogano vo jambolija crni kamenja od koga ja najdov skrsiv noga i mn gadni sonovi sonuvav, pa posle imav najdeno krv od buf_ptica na leten carsav kaj sto spijam a do toj carsav nemase nikoj pristap osven jas na toj carsav na mestoto na krvta ne bese mn mala kapka ama dosta da me UBIE mi bese desnata noga posle 3 dena nogata mi bese otecena i modra i posle doznav sto. E ova se vistinski prikazni za koi treba da se veruva zasto stvarno postojat vakvi skrenati raboti i luge moze nema da napravat da umres ali da te staat u depresija i maki toa sigurno ke uspeat. Ima uste nekolku kripi prikazni od koi poslednata najveke me razmrda mene i ne samo ja nego site okolu mene i stvarno e interesna da se cue i ne e laga pa ako sakate da cuete pisete TO BE CONTINUE............
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
од кај знаеш дека крвта е од був? о_О
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Pa aj koa vise kazav da dokazam ....
Majka mi mislese deka sum ima odnosi so devojka i ne mi veruvase
i na kraj se se dotera do analiza na krvta long story i sepak na kraj bev nevin:):):)
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Neznam dali nekoj mi frlil magija i neznam kako izglea toa, ama baba mi poso e mn sueverna stalno mi vika: "ane...ako nekoj ti kaze deka si mn ubava ili ti kaze SO SREKA, odma fati se za dundata" :pos: pa neli e bez vrska? :pos: baba RULZ :pos:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
KrToT напиша:
Pa aj koa vise kazav da dokazam ....
Majka mi mislese deka sum ima odnosi so devojka i ne mi veruvase
i na kraj se se dotera do analiza na krvta long story i sepak na kraj bev nevin:):):)
и сеа сакаш да кажеш тој некој што ти фрлил магија ти влегол у соба и ти турил крв од був на чаршавот кој што никој не ти го дира освен ти? о_О
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
43
Крт ајт расправај повише детали...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
KrToT напиша:
Pa aj koa vise kazav da dokazam ....
Majka mi mislese deka sum ima odnosi so devojka i ne mi veruvase
i na kraj se se dotera do analiza na krvta long story i sepak na kraj bev nevin:):):)
Да бе, мајка ти му се јави на Грисом од CSI и овој експедитивно одма ја однесе во лабараторијата, и и вика: госпоѓо, според количината на леукоцитите ова мора да е крв од був. Вашиот син е невин. Мастурбира, ама практично е сеуште невин.

Анализа на крвта...и се утврдило дека крвта е од був. Филмови, филмови...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Fatty напиша:
Neznam dali nekoj mi frlil magija i neznam kako izglea toa, ama baba mi poso e mn sueverna stalno mi vika: "ane...ako nekoj ti kaze deka si mn ubava ili ti kaze SO SREKA, odma fati se za dundata" :pos: pa neli e bez vrska? :pos: baba RULZ :pos:
Ова е за уроци,да не те урочат,бидејќи ќе треба да бараш после бабичка што знае да бае од тоа

А во врска со магиите,нели имаше на Светското првенство во фудбал што беше лани,некој врач што правеше магии за да победат (таа африканска земја мислам дека беше) му успеа ли?:vozbud:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...ja odgovorno tvrdam deka postojat takvi raboti...se zanimavaat nekoi luge i so takvi raboti...paganstvoto i magiite postoele i pred religijata i verata...kako i da e ne e na odmet chovek da si ima amajlija pri ruka...
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
Ljupco напиша:
...ja odgovorno tvrdam deka postojat takvi raboti...se zanimavaat nekoi luge i so takvi raboti...paganstvoto i magiite postoele i pred religijata i verata...kako i da e ne e na odmet chovek da si ima amajlija pri ruka...
Kakva amajlija?Na primer sto?Od sto te stiti?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom