Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  • Креатор на темата vmx
  • Време на започнување
Член од
1 март 2007
Мислења
110
Поени од реакции
13
same here

само, имам некое чудно предчувство:baeh: дека ова нема да биде само 1ен ден ....
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Кај мене ова мерачот одлепи :nesvest:
Од 22 гига направени, сега скокна на 27 :uvo:. Вчера се јавив у техничка као демек имале проблем со мерачот, и ми рекоа пак да се јавам денес
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
Абе знаете што е најсмешно денес ти праќаат за тоа што имале вчера проблеми барем да кажале на нивниот сајт дека утре ќе може да има технички проблеми ова она, а не они прво проблеми па после кажи ако се бунат луѓе. Монополска финта :pos2:. Поправен е од попладнево но да видиме до кога. Се надевам утре пак нема да дупи од сабаље
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Мене ме дупи кога аплоудирам нешто цело време паѓа кај вас?:nesum:
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Шо рутер даваат ако се префрлам на оној целиот пакет со се телевизија, интернет и бесплатни 500 минути шо е му рекле дека гратис рутер имаме.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
него ново нешто да прашам осеќа некој друг денеска од пред неколку саати нешто намалување на брзина мислам покажује дека е 6мб кај мене но слабо иде нетот не отвара брзо линкови ?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Шо рутер даваат ако се префрлам на оној целиот пакет со се телевизија, интернет и бесплатни 500 минути шо е му рекле дека гратис рутер имаме.
Еве, ова чудо го даваат, ако те интересира нешто повеќе за него, слободно прашај :)
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
464
Поени од реакции
19
Нетов денеска едвај отвара страници ... симнување на фајлови иде брзо ама страници не отвара :S:S .... Има некој друг ваков проблем ?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Нетов денеска едвај отвара страници ... симнување на фајлови иде брзо ама страници не отвара :S:S .... Има некој друг ваков проблем ?
Not me :)
Се јави во техничка ?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Викаат до мене било не..... сеа морам да преинсталирам виндос:tapp::tapp:.... ова нодов ништо не погажува
И мене така ми викаа дека касперски ми праел проблеми :nesvest:
Биди упорна, досадувај им да видеш како ќе го решат проблемот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom