Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
буљаши ке ја праиме другата поопасна:vozbud::vozbud::vozbud:

АЈ АЈ само пак нека дојдат цел бутел и цело Ѓорче т.е знам зашо доаѓаат од таму се чувствуваат погодени од песната од Ѓорче Петров па натака
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ЈАС ПРОВОЦИРАМ?! Не баш..Ти провоцираш со постовите..Наместо да ќутат и двете групи кој и да го јадел вие се фалите... Тука е грешката да знаете!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
АЈ АЈ само пак нека дојдат цел бутел и цело Ѓорче т.е знам зашо доаѓаат од таму се чувствуваат погодени од песната од Ѓорче Петров па натака
не бе кој ѓорче виде ли колку малце бевме...само карпош капиштец имаше и центар
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ЈАС ПРОВОЦИРАМ?! Не баш..Ти провоцираш со постовите..Наместо да ќутат и двете групи кој и да го јадел вие се фалите... Тука е грешката да знаете!
работава е збориме колку беше добра тепачката а не збориме кој кого тепал...од 2 те страни имаше приведени..али јас зборам дека испадна ок малце бевме а направивме доста беља...добро сеа не баш малце али топ си поминавме зборам...акција ова она
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ау па ПАК ќе бегате бе нежни!! :pos2: :pos2: :pos2:Само лажете по форуми! Од секогаш сте биле такви педери
Штрајкувачу нема потреба да лажеме.Сите знаат.:tv:

И доста веќе.Вакви работи не треба да се спомнуваат на форуми а сите знаете зошто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom