Фан Клуб: Шкупи

Член од
28 ноември 2008
Мислења
97
Поени од реакции
2
a pa sto vinarite bile tolku glupi pa dozvolile da im bidat odzmeni znaminjata.
 

Jovo Sk-Mk

Е брзо е,брзо е
Член од
16 јануари 2008
Мислења
310
Поени од реакции
40
Тоа VINARI NEGOTINO се чита, ама ќе го замолам Албанец да ми каже што пишува под него, малце сумлива ми е работава на каков начин сте дошле до "трофејот". Прво и основно знам дека транспарентите на винари им се на кирилица, и ме чуди зашто овој е на латиница.
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
353
Поени од реакции
21
Vidi bese zakacen pozadi gol kaj sto imase ograda sto znaci nemase tribina tamu , inaku ako znaes deka tribinata u negotino ima forma na bukvata J .
Transparentot ne bese zemeno dodeka natprevarot bese u tek , imase obid od nasa strana da se presmetame so vinarite ali dzandarite ne sprecia . I Koga zavrsi natprevarot site si mislevme deka bide zemen od strana na vinarite tie go ostavia tamu posto nie reagiravme i dojdovme do transparentot. Pisuva nesto reklami ima od nekoja sendvicara ali jebi go toa ne sme nie krivi sto ne go zema transparentot .
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.766
Поени од реакции
44.126
Во согласност со останатите модератори, темите кои немаат свои фанови на форумов ке бидат под клуч, причината е очигледна, не се развива никаква дискусија освен билдање на постови со честитки .

Доколку некоја тема е ставена под клуч, а има член кој навива за истиот клуб и сака да постира на истата тогаш слободно нека исконтактира некој од модераторите на темата за Фудбал ( Димитар, Фантом, мене ) преку приватна порака па темата повторно ке биде отворена за дискусија, а до тогаш уште еднаш повторувам, :locked:.

п.с. Дискусија за некои од тимовите може да водите и на соодветните првенства, ништо не губите во случајов . :smir:
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
pozz do site $verceri...
da ne znae so kogo i kade igra sloga na prvata igra na prodolzetokot na sezonata...
 

Арамбаша

One name, One love Macedonia
Член од
2 јуни 2008
Мислења
309
Поени од реакции
11
Значи само со шкендија кога играте се истоварате пред тетовчанка а?
А против Тетекс автобусите ви вртат преку селата и одат позади стадион директно. Еееее колку треба...
За 2 месеци играме овде против вас, па да ве видим истоварите се пред тетовчанка..:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom