Фан клуб: Пелистер!

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе оној пискачот бил скрос ненормален човек каква само енергија има брате за викање бес престан едно 1 време свака част момци за навивањето синоќа.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Честитки за Пелистер, честитки за судиите.
Одлично!
 
V

Viktoranius

Гостин
КЕфој сте а?хахаха.
свајца без тројца беа хаха...Беше лудила вечерва во Кавадарци...ние не мрдавме и после кога заврши утакмицата ги изгаснаја светлата и пак навиаваме...и после желките не кајдисваја да излезиме :)
Братче едно прашање ?

Дали маваше кавадарската полиција по вас ? Не зборувам за желките зборувам за полицијата, зошто на нас што пеевме против Кавадарци не маваа ?
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
Братче едно прашање ?

Дали маваше кавадарската полиција по вас ? Не зборувам за желките зборувам за полицијата, зошто на нас што пеевме против Кавадарци не маваа ?
НЕ не немаше ич пробмлеми мн пријателски беа и желките и со Плавите капи и обезбедувањето...на крајот агенциајта за обезбедување рака на сите ни подаваше и честитки за навивањето....
Само ова слика ја најдов по интернетов....ако има некој да ми најди уште многу ке ми се најди во живото :)
 
V

Viktoranius

Гостин
А ние ако земаме да се напиеме вода и за тоа јадевме ќотек.

Да кажам нешто за да бидат работите на јасно.... Јадевме ќотек поради одземениот транспарент на Лозари во Струмица, и сето тоа беше поттикнато од Дивна Пешич.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
А ние ако земаме да се напиеме вода и за тоа јадевме ќотек.

Да кажам нешто за да бидат работите на јасно.... Јадевме ќотек поради одземениот транспарент на Лозари во Струмица, и сето тоа беше поттикнато од Дивна Пешич.
Ако,е точно тоа што го збориш,таа АИР да не виде:pos2: :pos2: Да га ебам и чумата селачка :nenene:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.985
А ние ако земаме да се напиеме вода и за тоа јадевме ќотек.

Да кажам нешто за да бидат работите на јасно.... Јадевме ќотек поради одземениот транспарент на Лозари во Струмица, и сето тоа беше поттикнато од Дивна Пешич.
кажи што има врска Дивна Пешич со Лозари и со вашето знаме...
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
more malce vi bese toa.prasajte go celaviot kako si pomina kaa go iznesuvaa nadvor.i ne e divna pesic u prasanje be tuku samo lozarite oti vi se pravete nogu pametni pa znameto go zete.epa taa vi e.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Аха,не можете вие,и ајде полицијата....Ц.ц.Ц.ц :nesvest:[/quote



abe samo na zborove se jaki a tk i arno vikas oni ne mozat i ajde policijata ee a da ne zabraate ako vlezat strumica i feni u strumica imate gostuvanje kaj nas osven ako ne vi e strax oti ...... :pos2::pos2::pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
кажи што има врска Дивна Пешич со Лозари и со вашето знаме...
Кога им го зедовме знамето на Лозари во Струмица курвиштето беше изнервирана, и за тоа што го зедовме таа среди да јадеме ќотеци во Кавадарци.
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
dobro be luge koj ve tepase vas?lozari?publika?koj?
nekoj od vasite sami si go baraa i si go dobija i nekoj spomna sankcii a?
ne mi e jasno kako toa ke go izvedite.toa nema sansi brat.proti vlasta i drzavata nemoze nikoj a ne vakvi navivacki grupi kako nasite od po 200-300 dusi.samo moze da si dobiite nekoa krivicna prijava
pozz
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
dobro be luge koj ve tepase vas?lozari?publika?koj?
nekoj od vasite sami si go baraa i si go dobija i nekoj spomna sankcii a?
ne mi e jasno kako toa ke go izvedite.toa nema sansi brat.proti vlasta i drzavata nemoze nikoj a ne vakvi navivacki grupi kako nasite od po 200-300 dusi.samo moze da si dobiite nekoa krivicna prijava
pozz
А,зошто и го удрија ќотекот?ЗОШТО?
 
V

Viktoranius

Гостин
dobro be luge koj ve tepase vas?lozari?publika?koj?
nekoj od vasite sami si go baraa i si go dobija i nekoj spomna sankcii a?
ne mi e jasno kako toa ke go izvedite.toa nema sansi brat.proti vlasta i drzavata nemoze nikoj a ne vakvi navivacki grupi kako nasite od po 200-300 dusi.samo moze da si dobiite nekoa krivicna prijava
pozz
Што си баравме бе ? МАВАА БЕЗ ПРИЧИНИ БЕ, БЕЗ ПРИЧИНИ МАВАА ТИЕ ПИЧКИ ЏАНДАРСКИ ДА ИМ ИЗУМРАТ И ДЕЦА И ЖЕНА И СВЕ ЖИВО ШТО ИМАТ ДОМА.
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
tia kelaviot go tepaa oti proba na cajkanot da mu go zeme pendrekot.a drugite neznam.ako znais kazi mi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom