Мистеријата на езерото Лок Нес

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Според мене не ми се верува да постои тоа чудовиште,туку останало од легендите порано.Така баш ми текнува летово во Охрид имаше на идивиди дека во Охрид имало такво чудовиште,имаше и слики дури:nesvest: ...глупости...после стручни лица објаснуваа дека тоа било поголемо јато на крапови...и ништо од чудовиштетo:)
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
328
Поени од реакции
8
а според мене, то можит да постојт, а можда не. незнам како мојте да сте толку сигурни дека нештото е така. вие шо викате дек постојт од кај знајте дек постојт, немат цврсти докази дека постојт, а исто и вие шо не вервите, ако немат цврсти докази за нештото незначит дека непостојт.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Moze da ima neshto vakvo koj ti znae...Ima mnogu klipovi na youtube

 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Ако не се лажам на дискавери имаше како Англичаните ги тестираат туристите, т.е. со стапчиња и слично праат филм, и во исто време туристите од сите страни викаат ЧУДОВИШТЕ.... бла бла :pos2::tapp:
И овие ги снимаат и пукаат сеир:zver::baeh:
Туку Англичаните можат да најдат микроорганизми, бактерии ово оно, а толку нешто неможат. Абе ајде....
Пропаганда....
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
METALECOT напиша:
а според мене, то можит да постојт, а можда не. незнам како мојте да сте толку сигурни дека нештото е така. вие шо викате дек постојт од кај знајте дек постојт, немат цврсти докази дека постојт, а исто и вие шо не вервите, ако немат цврсти докази за нештото незначит дека непостојт.
Сакам кажам незнам речам
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
METALECOT напиша:
а според мене, то можит да постојт, а можда не. незнам како мојте да сте толку сигурни дека нештото е така. вие шо викате дек постојт од кај знајте дек постојт, немат цврсти докази дека постојт, а исто и вие шо не вервите, ако немат цврсти докази за нештото незначит дека непостојт.
хаха Абе другар мозокот чкртајнци ми го напрај :raz:

Ама ако на цела мака се дупнав од смеење:smeshko::pos::pos::pos:
 

Zic

Dragon Slayer
Член од
24 март 2007
Мислења
114
Поени од реакции
1
И покрај тоа што Англичаните может да напрабет чудовиштето да изгледа реално,порано се бервело дека чудовиштето од Лоџ Нес било само некоја риба која можела да израсне до 7 метри.
 

BlAcK_MamBa

:: Living by my own rules ::
Член од
25 март 2007
Мислења
431
Поени од реакции
5
seeing is beliving. koa ke go vidam ke poveruvam. ili koga ke ima cvrsti dokazi
 

Zic

Dragon Slayer
Член од
24 март 2007
Мислења
114
Поени од реакции
1
Точно дури не го видиме со свои очи не требит да вервиме. :)
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Не верувам дека постои "Чудовиштето од Лок Нес" само тие сликите ми матат ум ...
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
Volkswagen напиша:


Верувајте во што сакате...ама мислам дека повеќе од евтина кампања за промоција на северниот дел од Британија...ништо повеќе нема!
Se soglasuvam, nema nikakvo sustestvo tamu samo e napravena legenda koja seuste zivee.
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
pa sho znam jas od kaj se naslo slon tamu...ama taka mi kazvaja..i neli buni slikata...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom