Фан клуб: Струмица

Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
E stvarno kako zena u klimaks diskutiras.Pa tie cetiri igraci so ti gi napisa ti gi sporediv so toa so go imame sega za sega,a za stranci se e spekulacija.Abe i celio mabet okolu Strumica e seuste spekulacija,mozebi nisto nema da bide,idejata mi bese oti i vie bez Mujo i Jane ste dobri za derbi so Pelister i Torus,preku sila 5 mesto.Ama vie nemate gajle,ke si navivate i kulirate,jebes titula,ta i ona e demode veke,vazno e da se ucestvuva i naviva
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Ne, vazno e da se saka klubot i da se bodri koga e na vrv i na dno !!! toa custvo vie go nemate oseteno.... za zal...
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Mala korekcija,go imame zapoznaeno cuvstoto da sme na vrv,a i okolu vrvot,za dnoto seuste ne sme zapoznaeni,sansite bea golemi godinava,ama izgleda ke kurtulime
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Da se nadevame deka nema da se sluci toa,prijatele,fala na podrskata.
Ete jas najiskreno posakuvam da i vie bidete sampioni,cuvstoto e stvarno posebno,pa belki togas nema da ste tolku negativni i zalni
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ama ti za zal nema nikogas da ja osetis ljubovta sprema tvojot klub kako sto jas ja custvuvam za mojot...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
ama ti za zal nema nikogas da ja osetis ljubovta sprema tvojot klub kako sto jas ja custvuvam za mojot...
Ние ја осетивме таа љубов изминатите сезони,а клубот и играчите знаеа тоа да го наградат со ТИТУЛА!!!!!! која вие ја немате..:wink::wink:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ц ц ц можам а замислам каков дегенирик си кога пријавен си во август, а имаш веќе 900 поста. Од компјутер не си мрднал, не е ни чудо што не те интересираат девојки, туку Боки 13
 

Kajgana Shop

На врв Bottom