Фан клуб: Струмица

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Од вакви луѓе како Кенгури човек ќе си помисли дека сите струмичани се идиоти....
Се читаш ли ти воопшто што пишуваш? 30 години стар? Преиспитај се па врати се на форумот. И доста веќе со тие закани дека ќе тепате некој.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Честито победа од Рибари. :)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Од вакви луѓе како Кенгури човек ќе си помисли дека сите струмичани се идиоти....
Се читаш ли ти воопшто што пишуваш? 30 години стар? Преиспитај се па врати се на форумот. И доста веќе со тие закани дека ќе тепате некој.
Па што.30 години е Струмикс.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
За Христов и оние на негови години сум стар, а со 30 години не е стар човек...ќе видите како ќе ви летнат од 18 натака.
За ваша информација, има и многу постари членови на Кајгана од мене.
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Abe ajde sega zabeguvate od temata.Strumiks si ima svoi mislenja i nikoj ne moze da mu gi promeni. Zatoa Hristov uzivaj i ne se zamaraj mozebi ke mu se smeni mislenjeto ako ja osvoime dvojnata kruna :) i da ne zabeguvame od temata:) pozz
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
За Христов и оние на негови години сум стар, а со 30 години не е стар човек...ќе видите како ќе ви летнат од 18 натака.
За ваша информација, има и многу постари членови на Кајгана од мене.
Има,ама не се расправаат со деца од 13 години,да сум земал ВАЗЕЛИНЧЕ и да сум одел кај ЈОЦО,не ти личи на годините искрено.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Незнам што ви е толку важно кој бил најдобар.На почеток богоев беше многу добар и све што шутна влезе(како и цела екипа).Имаше и неколку добри влезови.Сите беа добри.Све што шутнаа им влезе.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
За Христов и оние на негови години сум стар, а со 30 години не е стар човек...ќе видите како ќе ви летнат од 18 натака.
За ваша информација, има и многу постари членови на Кајгана од мене.
Не се правдај па и ти немаш зашто да се правдаш, на крај краева нема некоја граница за форумов со години.
 
Член од
8 март 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
pak dime najak 29 kosa,20 grne,19 bogoev,15 bosnak,latovic,20,pupovic 9,9 darko
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Abe ajde sega zabeguvate od temata.Strumiks si ima svoi mislenja i nikoj ne moze da mu gi promeni. Zatoa Hristov uzivaj i ne se zamaraj mozebi ke mu se smeni mislenjeto ako ja osvoime dvojnata kruna :) i da ne zabeguvame od temata:) pozz
Аман бе човек, аман!
Мислиш дека јас не посакувам две титули и годинава? Грешка си!
Единствено што вас ви боде очи е тоа што Јоцо не ми е симпатичен, т.е. не го сметам за тренер достоен да ја води Струмица. така и ќе остане, што и да се случи, но ќе мора да се бара нов тренер по завршувањето на сезоната. Што и да биде оваа сезона.
Ни треба некој од калибарот на Власиос Влаикидис на пр. Марин Докузовски...
Околу Ајдуците:
Се сте нови деца, ретко некој од оние старите Ајдуци.
Лани на моменти имавте киксови, годинава поискусни, почнувате да личите на вистинска навивачка група, со сите нишани.
Не сум ни за вас, а уште помалце против вас.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
SO kazah jas pregi oti vodame nad 30 razlika a vii ne veruvaate...tee so imam da lazam..Pozz...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Има,ама не се расправаат со деца од 13 години,да сум земал ВАЗЕЛИНЧЕ и да сум одел кај ЈОЦО,не ти личи на годините искрено.
Па и тебе не ти личат некои муабети што ги правиш тука околу дискусиите, ама ај утре е прочка и без бацување рака велам - ПРОСТЕНО ТИ Е! (и паричка не ти давам:pos2: ).

Не се правдај па и ти немаш зашто да се правдаш, на крај краева нема некоја граница за форумов со години.
Не, не се правдам, туку кажувам факти за Кајгана.
Туку, што толку слаб МЗТ? Мислиш не е тоа истата таа екипа која не победи двапати, осврт малце околу натпреварот?
 
Член од
8 март 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Леле леле ... ние могучееее ... Дури на овие Лозарите не им се верува што се случило ... Абе јас ви викам ние сме ШАМПИОНИ а фени се Лампиони !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom