Фан клуб: Струмица

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Да да на струја! Алал да ти е.... Поарно пиши на гугл “electronic drums“ се надевам дека ќе ти биде од корист.

Електричен тапан е удирачки инструмент кој звукот е генериран од електричен “waveform“ генератор, поточно го заменува во акустична вибрација.
Побарај повеке информации ке те молам... не тропај глупости..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај доста со тапаните аман..ако сака нека се и на сончева енергија..една недела зборувате за некои глупави опнани кожи..
Темата е за К.К.Струмица...музички инструменти на друг подфорум...
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ај доста со тапаните аман..ако сака нека се и на сончева енергија..една недела зборувате за некои глупави опнани кожи..
Темата е за К.К.Струмица...музички инструменти на друг подфорум...
Абе таман е јасна ми е сета, ама ме нервираше фактот електрични тапани, па се обидов да појаснам малце :smir:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Абе јасен си ми ти ама овие другиве неможам да ги сватам..се закачиле како пијани за бандера..
Туку ај кажувајте кои ни се шансите вечер да изгубиме..од мои извори минимални..
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Абе јасен си ми ти ама овие другиве неможам да ги сватам..се закачиле како пијани за бандера..
Туку ај кажувајте кои ни се шансите вечер да изгубиме..од мои извори минимални..
ke prodolzi tradicijata druze :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Абе јасен си ми ти ама овие другиве неможам да ги сватам..се закачиле како пијани за бандера..
Туку ај кажувајте кои ни се шансите вечер да изгубиме..од мои извори минимални..
Иако не ни одговара да победете, ама пак ке кажам шансите се на ваша страна, пред се поради комплетниот состав, за разлика од Мзт. Едноставно не можете и не смеете да си дозволите да изгубите бидејчи во евентуален play-off, Мзт ке има 1:0 па мислам дека се останува да почекаме до 19 h и да ја проследиме утакмицата...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Остај ги децата на страна..види ја фактичката состојба..минатата утакмица ја изгубивме ради мајмунот...немавме дрво во салата за да види која тактика да ја употреби..
Сега пак зависи од играчите..оти Јоцо беше заникаде и со Фени ама пак победивме..мотивот е важен..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Мислам дека ке победиме со над 10 разлика. Пуповик е гневен ке се истури на МЗТ верувајте 4 утакмици не играл ке растури вечер освен некое педерче од мзт да го изнервира.. Напред Момци!
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
играчки сме појаки многу ама како шо кажах порано само Златевски и Крстевски ме плашат и исто како и со фени треба играчите да дадат 100% од своите капацитети
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Еја абе овој Грнчаров беше на фудбал до 1 полувреме на Беласица :wink: ... Кажа дека ќе тепат ... и тава голема разлика ... па да видиме колку ќе е точно ... :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom