Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
KK Strumica-:-KK Feni Industri...17:30 Sala Park Strumica...Ajde sega site da odime da i ja dademe podrskata i toj Feni da padne veke ednas:smir:
Sudii:Zoran Zlatevski,Igor Mitrovski,Aleksandar Pavlov.
Delegat:Gorgi Piperkov
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
KK Strumica-:-KK Feni Industri...17:30 Sala Park Strumica...Ajde sega site da odime da i ja dademe podrskata i toj Feni da padne veke ednas:smir:
Sudii:Zoran Zlatevski,Igor Mitrovski,Aleksandar Pavlov.
Delegat:Gorgi Piperkov
Аууу кога ќе слушнам дека тој ќе ни суди се наежувам, аууу како може се на некој важни натпревари тој да ни суди. Ај со среќа, мош ќе му дојде паметот.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
KK Strumica-:-KK Feni Industri...17:30 Sala Park Strumica...Ajde sega site da odime da i ja dademe podrskata i toj Feni da padne veke ednas:smir:
Sudii:Zoran Zlatevski,Igor Mitrovski,Aleksandar Pavlov.
Delegat:Gorgi Piperkov
Оф оф судии по мерка тиа за нас навиваат и ке ве уништат вас секако губите поарно да ни ја дадете однапред утакмицата уште не почната..:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Оф оф судии по мерка тиа за нас навиваат и ке ве уништат вас секако губите поарно да ни ја дадете однапред утакмицата уште не почната..:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Море само ако не судат добро, тоа ќе им биде последна утакмица.

Немате појма што се спрема за недела.:wink:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Море само ако не судат добро, тоа ќе им биде последна утакмица.

Немате појма што се спрема за недела.:wink:
И што ќе направите ќе удрите некој и ќе ве казнат со едно 30 000 до 40 000 денари ќе ви ја суспендираат салата и ќе почнете да губите и се ќе упропастите дали тоа го сметаш за паметно а а мене не ми изгледа паметно..Само штета на клубот ќе нанесете јас си знам по мое искуство..
 
V

Viktoranius

Гостин
И што ќе направите ќе удрите некој и ќе ве казнат со едно 30 000 до 40 000 денари ќе ви ја суспендираат салата и ќе почнете да губите и се ќе упропастите дали тоа го сметаш за паметно а а мене не ми изгледа паметно..Само штета на клубот ќе нанесете јас си знам по мое искуство..

Ма нееее.

На терен ќе се седи мирно, после надвор може да биде жестоко.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Оф оф судии по мерка тиа за нас навиваат и ке ве уништат вас секако губите поарно да ни ја дадете однапред утакмицата уште не почната..:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Abe ajde ne me smej,do koga mislis sudiite da ve spasuvaat?Do Koga??Duri vo nedela ke vi dojde krajot,i ke si go vidite vasiot glupak EMIL RAJKOVIC,koj nema pojma od kosarka pa Prekovic e primoran svoite iskustva da i gi prenesuva na pomladite....Ke vidite za 2 dena:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Abe ajde ne me smej,do koga mislis sudiite da ve spasuvaat?Do Koga??Duri vo nedela ke vi dojde krajot,i ke si go vidite vasiot glupak EMIL RAJKOVIC,koj nema pojma od kosarka pa Prekovic e primoran svoite iskustva da i gi prenesuva na pomladite....Ke vidite za 2 dena:smir:
де бе се шалам јас да го ебам ти па се озбилно сваќаш ама нема врска нека дојде недела нека победи подобриот јас велам не викам дека ќе победиме сигурно ама се е можно..
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Abe ajde ne me smej,do koga mislis sudiite da ve spasuvaat?Do Koga??Duri vo nedela ke vi dojde krajot,i ke si go vidite vasiot glupak EMIL RAJKOVIC,koj nema pojma od kosarka pa Prekovic e primoran svoite iskustva da i gi prenesuva na pomladite....Ke vidite za 2 dena:smir:
:pos2: :pos2: :pos2: Hristov kako prvo od Joco poglup trener nema kako vtoro i naj vazno vo Nedela ve tepame 100% i tamu vo Strumica ce proslavuvame za pobedata:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ајдеее кога ќе дојде неделаа. :vozbud::vozbud::vozbud: Ќе биде Феномелисимо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom