Фан клуб: Струмица

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Абе дете зарем стварно мислиш дека до толку ќе се замарам со тоа што ќе станам за да те проверам во 9:00? Можеш да најдеш милион начин за да пишеш на форумот.
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
abe na sekoja tema e taka zs da ja zaklucat...ili lubomorni ste oti e najposeten forum.....ja videte na mzt FON nikoj pat ne e bila zaklucena, a se ipokaraa tamu...isto i na feni toa si e segde se pisuva isto..pozz do viktoranus
 
V

Viktoranius

Гостин
abe na sekoja tema e taka zs da ja zaklucat...ili lubomorni ste oti e najposeten forum.....ja videte na mzt FON nikoj pat ne e bila zaklucena, a se ipokaraa tamu...isto i na feni toa si e segde se pisuva isto..pozz do viktoranus

:pos2: Рекордери сме што сакаш. Поздрав и до тебе.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Najnova VEST. Viktor i Anus spremal doktorat na temata Znacenjeto na zborot iskompleksiranost . So sreka Anuse
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Читај ми ги постовите уназад ќе видиш што сВе јас знам да кажам и што сВе имам кажано. Прашањето е дали јас или ти си тој што незнае што да каже хмм? По 2 секунди размислување го имаме победникот ! Христов дечкото на 13 годишна возраст изгледа како на 5 и плус се фали дека има девојка, бравооо ! Дури ми текнува еднаш во немоќ побара да го бануваат од темата, така? А исто и сега во немоќ пишува што прво му дојде на памет, затоа што незнае да мисли и не излегол од неговота Струмица, а најнова вест е тоа што не го пуштаат да оди на утакмица, мора да оди со неговите, па сега се правда дека е болен. А ти Together_Lozari ебати никот не си можел ништо подобро од тоа да смислиш, убаво ти кажа Радикал бери памет од вчера за да не биде кога ќе почнеш и ти ко овој твојов другар Христов да тонеш во немоќ да пишуваш ноторни лаги на форумов.
Текстот што го напиша Радикал ти никад не би можел да го напишеш не се учи на нива и со стока како се пишува.

Ауу ви ногу сте учени за вас не требало ни покана ни ништо, дирекно без размислување вас Скопјани треба да ве примат во Еу и Нато. Бравос дааа секоја чест таков народ ни треба.
п.с иако ви најногу а кочите :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Свето име универзитет ке пеат сега. ЧЕСТИТКИ И ОД МЕНЕ:pos2::pos2::pos2:
Ние замисли си имаме свои песни, а вие немате ни песни а па камоли свои. Кога би имале капацитет да измислите песна вие би требало да пеете Земјоделска Задруга ОЛЕ.

Ти земи прочитај нешто, нема да биде на одмет, нема да тресеш глупости како за ископлексираносте, море магаре едно. На 16 години, незнаеш тросложни зборови што нормално не доведува до заклучок која е причината што Ајдуци неможат да смислат своја песна. Па каде со ова образование песни...

Ауу ви ногу сте учени за вас не требало ни покана ни ништо, дирекно без размислување вас Скопјани треба да ве примат во Еу и Нато. Бравос дааа секоја чест таков народ ни треба.
п.с иако ви најногу а кочите :pos2:
Како не вика Грција? Македонија? Струмица? Кавадарци???? Секако дека не. НЕ ВИКА СКОПЈЕ, хмммм а зашто не Кавадарци и Струмица, пошто СКОПЈЕ СИ Е ДРЖАВА (запеј те си го ова со ритамот од песната „Постела од Рози„ интерпретирана од Куку Леле)
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Де бе држава. И Вевчани е република па шо :smir:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Свето име универзитет ке пеат сега. ЧЕСТИТКИ И ОД МЕНЕ:pos2::pos2::pos2:
A море телиња едни глупи!Вие најдовте да не заебавате нас за тоа што ќе сме пееле??Вие што немате ни една ваша песна???Вие што ја пеете од ѓорче петров до железничка кога играте и со мзт и со работнички???Вие што изгубивте знаме во скопје и што во оние кој беа на трибина имавте и луѓе од камионите по скопје што продаваат зеленчук??Вие што незнаевте што се случува во струмица кога видовте што е навивање од страна на 50-60 луѓе наспроти цела сала??Вие што до вчера ве немаше нигде???Вие со шалчињата ajduci champions??Епа не идеее беее ејјј!!!
 
V

Viktoranius

Гостин
A море телиња едни глупи!Вие најдовте да не заебавате нас за тоа што ќе сме пееле??Вие што немате ни една ваша песна???Вие што ја пеете од ѓорче петров до железничка кога играте и со мзт и со работнички???Вие што изгубивте знаме во скопје и што во оние кој беа на трибина имавте и луѓе од камионите по скопје што продаваат зеленчук??Вие што незнаевте што се случува во струмица кога видовте што е навивање од страна на 50-60 луѓе наспроти цела сала??Вие што до вчера ве немаше нигде???Вие со шалчињата ajduci champions??Епа не идеее беее ејјј!!!
Подобри сме од вас илјада пати, ТИТУЛА !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom