Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да така е во договорот. А ако освоиме (недај боже):pos2: по една титула што правиме тогаш?
Abe prvo e kupot taka?
Na pr. nie ako go osvoime kupot vie ne pisuvate na forumot do deka da zavrsi ligata,ako ja usvoite pak ke pisuvate ako ne ja osvoite nema da pisuvate,isto vazi i za nas moze??:pos2: :smir:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Да така е во договорот. А ако освоиме (недај боже):pos2: по една титула што правиме тогаш?
Абе ти пак не разбера, Струмица ако освои двојна титула вие бришете, а ако не освои двојна титула ние бришеме, капиш ?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе ти пак не разбера, Струмица ако освои двојна титула вие бришете, а ако не освои двојна титула ние бришеме, капиш ?
Eh,ne be.Ako osvoi Feni dve nie briseme ako osvoi Strumica dve oni brisat da sme 50/50.:smir:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Одете на 182 страна каде што е постигнат договорот и прочитајте. Убаво се имаме договорено со Viktoranius детето моментално е банирано 2 дена ама ај ке влезе он знае најубаво:vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Imalo golema raspravija na Mzt forumot gleam ima mnogu zrtvi ama svrano p[reteruat vio od Fa se oni znaat se oni se najdobri samo na falbi i na calmi a terat na delo da go pokazat toa u Kavadarci a inaku ja ne veruam mnogu u tradicija so Fersped ili so Karpos so napravile da vidam so ce napravat u Kavadarci pa togas ja mozam da daam prava ocenka za toa dali se najdobri zboram i za navivaci i za Igraci..
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Imalo golema raspravija na Mzt forumot gleam ima mnogu zrtvi ama svrano p[reteruat vio od Fa se oni znaat se oni se najdobri samo na falbi i na calmi a terat na delo da go pokazat toa u Kavadarci a inaku ja ne veruam mnogu u tradicija so Fersped ili so Karpos so napravile da vidam so ce napravat u Kavadarci pa togas ja mozam da daam prava ocenka za toa dali se najdobri zboram i za navivaci i za Igraci..
така е together lozari нека дојдат во кавадарци и нека покажат колку се јаки и навивачите и кошаркарите
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ниму да дојдат каа ниа пат трујца навивачи :pos2::pos2::pos2: А нас ни се смееа дека во јане сандански сме биле 30 души а ако имаше барем еден автобус. Ако сакат и сите нека доат па нема да не побетат у играта а може и во навивање да ги скиниме само ако скокне цела сала:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ниму да дојдат каа ниа пат трујца навивачи :pos2::pos2::pos2: А нас ни се смееа дека во јане сандански сме биле 30 души а ако имаше барем еден автобус. Ако сакат и сите нека доат па нема да не побетат у играта а може и во навивање да ги скиниме само ако скокне цела сала:pos2::pos2::pos2:
Abe vie nesto mnogu ste sigurni vo vasiot tim:pos2: :pos2:
Na kraj nemas pojma kolku ke mi bide smesno koga, ke se uverite deka Strumica se najdobri:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ке видиме, Ке видиме---> така му викал хитлер на едно дете у аушвиц:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ке видиме, Ке видиме---> така му викал хитлер на едно дете у аушвиц:pos2::pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2::pos2::pos2:dobar stos odtebe iam slusnato za toa Ce vidime Ce vidime ima vreme sega rano e za zborenje namu ki krajot na Mart mozeme da zborime za pravata slika..
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
ЛОЗАРИТЕ И КАВАДАРЧАНИ ВЕРУВАААТ 100% ВО ОСВОЕНИТЕ ТИТУЛИ НА ФЕНИ БИДЕЈЌИ НЕМА КОЈ ДА МУ ГИ ЗЕМЕ:pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom