Фан клуб: Струмица

Член од
22 декември 2007
Мислења
26
Поени од реакции
0
Spekulacija! Strumica pregovara so centar 220cm od Francija, 26 godini, so sredno 26 poeni po natprevar.
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
Pa se ucapavte samo begate...:pos2:
како нема да се уцапаме кога цел аеродром е калишта.водовод уште немаат нема кај да иде водата.....:pos2: а од вас не бегавме....си знете убаво од кого бегавме......(желки)...
патиките во кои бев тогаш,ги дадов на едни рибари,можат да им полужат...
се надеваме дека следнава ке биде подобро...
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
како нема да се уцапаме кога цел аеродром е калишта.водовод уште немаат нема кај да иде водата.....:pos2: а од вас не бегавме....си знете убаво од кого бегавме......(желки)...
патиките во кои бев тогаш,ги дадов на едни рибари,можат да им полужат...
се надеваме дека следнава ке биде подобро...
Abe cel zivot vie od dzandari begate, kako e mozno toa, cudna rabota ??? A za vodovodot ne vadete spekulaci... ama koga ke vidi bolji e da se davam vo kal nego da mi pee oga sekoj den i site mucki da mi glumat fraerri niz GTC i plostad... poleka vi go osvojuvaat centar !!!
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3

Се гледа тука ептен убаво од кого бегате ми се чини дека не се желките хммм...
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.195
Поени од реакции
950
pozz do site na forumo so pisuvat mozam da kazam samo edno imase na forumo pred izvesno vreme spekulacii oti strumica ke se raspadne jas pisuvam da gi demantiram tie dezinformacii a samo moze da potvrdam oti e se po izvesno oti grko panajot ke si ode ama strumica nema da se raspadne oti zad strumica stojat edni od najgolemite firmi vo opstina strumica a imam slusnato deka mozno e i doaganje na nov sponzor taka da mnogu tesko deka strumica ke se raspadne
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Panajotis ne si odi od Strumica .Neka vi stane jasno veke.Zosto da si odi ?(Barem jas imam takvi informacii deka mu e ubavo ovde vo Strumica i ke ostane) ama ako si odi Gradonacalnikot i na Grne Dedo mu ostanuvaat a tie se momentalno najmoknite vo Strumica :helou: :helou: :helou:
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.195
Поени од реакции
950
Panajotis ne si odi od Strumica .Neka vi stane jasno veke.Zosto da si odi ?(Barem jas imam takvi informacii deka mu e ubavo ovde vo Strumica i ke ostane) ama ako si odi Gradonacalnikot i na Grne Dedo mu ostanuvaat a tie se momentalno najmoknite vo Strumica :helou: :helou: :helou:
pa bratce napisav NAJVEROJATNO a i rekov deka zad strumica stojat edni od najjakite firmi vo opstina strumica i deka klubot ke prodolzi da funkcionira bez problem a i procitav pogore malku deka vo strumica ke doaga nekoj francuzin jas pak slusnav deka vo strumica ke se vrati kitsulis a najverojatno na centarskata pozicija ke se zasilime so avramovski poseizgleda klubot od kipar kade sto igraa avramovski i kitsulis ima finansiski problemi pa tie dvajca ke dojdat vo strumica ako ne veruvate mozete da poglednete na www.eurobasket.com vo kipaskoto prvenstvo i ke vidite deka od klubot si zaminale poveke klucni igraci a avramovski e veke i izbrisan od rosterot na klubot
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ako ima nekoj informacija neka mi kaze kaj igra sega Sofantidis(kelaviot)minatata sezona sto igrase vo Strumica.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
А како стои работата со треансферите во Струмица? Знам дека Делиќ си отиде. Ќе си оде ли уште некој? Кој ке дојде? И кога му истекува суспензијата на Хаџивасилев?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom