За проблемите со ставање сервери на CS!

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
lol

некои сервери браат sXeInjected . Јас го најдов на интернет, го инсталирав и пробав да влезам на некој од серверите и ми прави некакви проблеми. Има ли некој што имал сличен проблем како мене? Пробав да влезам на некој од ADSL серверите и одма ме гаси пошто наводно "Немам" инсталирано sXeInjected програма , а јас имам.
хмммм
ај пишете ако знаете мада PC-то ми е сранје :) комодоре 64 ебате беља. Не , се зезам, PC-то не е многу јако али е и те како добро за играње кантер.
pa ne e samo da go instaliras treba da go pustis...

a na ADSL ne se bara sXe... ako si vlegol so toa moze te izbacilo zaso imas vkluceno a ne se bara...
 
Член од
29 јули 2007
Мислења
71
Поени од реакции
3
abe i jas imam probelemi so serverive i jas se zaebava go instalirav pac v28 ... i nisto na nikoj server ne moze sega ... :((

sega ne znam koj pac da go instaliram za da e se ok !?!?
 
Член од
29 јули 2007
Мислења
71
Поени од реакции
3
nekoi serveri, povejketo gi addam vo favorite, i koga ke gi uklucam mi piset "invalid cd" taka nesto ...

imat resenie nesto za ova ... da moze da se igraat tie serveri ?
ako nekoj znae neka kaze ...Fala
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
208
Поени од реакции
5
Pa i mene taka me zezae pa ja reinstalirav igrata ednas i od posle sakase pa sea neznam kaj tebe kako ke bide ako sakas probaj!!:salut:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ako ne mozete da gi stavete serverite t.e ne vi gi prifaka kopirajte gi iP adresite i vo konzola pisete connect <ipadress> i ke vi fleze.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
93
Поени од реакции
0
Sega ke proveram dali ke mi saka nekoj sercer na COUNER STRIKE ako ne mi biva tesko mene:):)
 
Член од
7 март 2008
Мислења
78
Поени од реакции
0
Симнете си го најновиот CS 1.6 patch v28 !

Ако и ова не ви помага, отидете тука и симнете нешто од понуденото и експериментирајте!

Поздрав!

ЕДИТ: При инсталација, имате избор од две можности:
- High quality ----------- Со оружјата од CS Source
- Low quality ------------ Со стандардните оружја од CS 1.6
ti raboti linkov za cs 28 kazi neso dr
 
Член од
17 март 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
:drk:ај бе дајте некои c.s сервери за на GUN GAME:smir::smir::salut:AKO ZNAJ NEKOJ:D
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
За серверите, download-ирајте ја најновата официална верзија 31.1 од Digital Zone (DigitalPowered.com) или неофициалната 32.1 од ..... не го знам како се викаше... (DigitalPowered.com)
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
abe luge dajte mi pomos okolu kreiranjeto na server..koga kreiram i im dadam ip na drigarite tie ne mozat da se vklucat na serverot pls help


WHAT FAST THAT BETTER :vozbud::helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom