Фан клуб: Партизан!

V

Viktoranius

Гостин
Jas idam samo na MZT, znaci navivac sum na MZT... na vardar ne odam, simpatizer sum samo... kazi mi ja vasata logika navivate i za belasica i za strumica :toe:

Feni sto ke kazes za kartata toa e dokaz deka sum bil???
Да, навиваме и за Струмица и за Беласица. Ние сме Ајдуци знаеш една навивачка група ?

А пола од Фемили одат во друга навивачка група т.е Комити ?

Јасно ли ти е сега, или сакаш да ти нацртам ?
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ee zoki_fa
ајдуци ги бодрат сите тимови што се у струмица
а viktoranius не пола тука сите аеродрмоци одат да го бодрат вардар
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13


eve ti ja kartata :helou:


ee zoki_fa
ајдуци ги бодрат сите тимови што се у струмица
а viktoranius не пола тука сите аеродрмоци одат да го бодрат вардар
Jas ne odam da go bodram vardar i znam uste dosta navivaci od Family sto ne odat na utakmici koga igra vardar,za toa ne mozes da kazes deka site odat
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
pa toa znaci deka neste navivacka grupa posto ako ste ili site odite ili ne vaka ispadja deka family se del od komiti sto naviva za mzt
pa ova tvoevo otprilika odi vaka vo belgrad nekoj na pr. od grobarite da rece navivam za Partizan mojata krv e crno-bela vo kosarka ama vo fudbal ja simpatiziram zvezda ama ne odam na stadion od doma navivam
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Фени можам да те прогласам за најглуп форумџија на сите времиња. Значи толку си глуп тоа е чудо едно. ти покажува Зоки една карта и ти поставува прашање а ти не знаеш да го одговориш.
Викторанус верувај само поради тебе и уште еден член на Ајдуци ми е мило што сте послаби од Соколи моментално.
 

miki-MZT

F.A.
Член од
27 март 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
ne odat site od family da go bodrat vardar i jas ne odam da go vodram vardar toa se mala grupa navivaci koi odat.:helou::helou::helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
Викторанус верувај само поради тебе и уште еден член на Ајдуци ми е мило што сте послаби од Соколи моментално.
И јас сум среќен оти немате титула видено, оти од кога постоите сте МИЗЕРНИ !

П.С Еве ваш член ви кажува дека има група која оди со комити.

ne odat site od family da go bodrat vardar i jas ne odam da go vodram vardar toa se mala grupa navivaci koi odat.:helou::helou::helou:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
а viktoranius не пола тука сите аеродрмоци одат да го бодрат вардар
Ко прво не идат сите, второ што има врска ако идат на Вардар не значи дека идат со Комити, Комити просечмо се 300 луѓе, а Фемили 500.

И јас сум среќен оти немате титула видено, оти од кога постоите сте МИЗЕРНИ !
П.С Еве ваш член ви кажува дека има група која оди со комити.
Па ние барем постоиме 20 години, а вие веќе не постоите. И што кур ќе ви е таа титула кога нема да можете да идете во сала, што треба јас сега да ти кажам, па и ние имаме 4 Купа, вие имате 0. :baeh:
 

miki-MZT

F.A.
Член од
27 март 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Па ние барем постоиме 20 години, а вие веќе не постоите. И што кур ќе ви е таа титула кога нема да можете да идете во сала, што треба јас сега да ти кажам, па и ние имаме 4 Купа, вие имате 0. :baeh:[/quote]

da da upravo si ubavo mu kaza .strumica vie ne posoite ne postoite ne postoite ne postoite ooooo vie ne postoite ne postpite ne postoite ne postoite.:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
pa toa znaci deka neste navivacka grupa posto ako ste ili site odite ili ne vaka ispadja deka family se del od komiti sto naviva za mzt
pa ova tvoevo otprilika odi vaka vo belgrad nekoj na pr. od grobarite da rece navivam za Partizan mojata krv e crno-bela vo kosarka ama vo fudbal ja simpatiziram zvezda ama ne odam na stadion od doma navivam
komiti se del od Family, taka mozes da kazes zosto na vardar idat poedinci i mal broj na luge !!!

Фени можам да те прогласам за најглуп форумџија на сите времиња. Значи толку си глуп тоа е чудо едно. ти покажува Зоки една карта и ти поставува прашање а ти не знаеш да го одговориш.
Sto da odgovori koga neznae...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Фени можам да те прогласам за најглуп форумџија на сите времиња. Значи толку си глуп тоа е чудо едно. ти покажува Зоки една карта и ти поставува прашање а ти не знаеш да го одговориш.
Викторанус верувај само поради тебе и уште еден член на Ајдуци ми е мило што сте послаби од Соколи моментално.
на мајкати путката:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
so SELjACI ne mozes na kraj da iskocis... vise ne vi repliciram ne ste mi na nivo a i mnogu ste prosti !!! Samo ke vi kazam drkajte na Skopje:drk::drk::drk:
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
a vo naseto milo skopje aerodrom selo ima mzt tamu igra SELJACI prva liga:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom