Со кого се познавате од форумов?

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
Јас го познавам : Troll , x-factor , the mask и уше 1-2..
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ајде да се исповедам на оваа тема. Значи многу луѓе запознав па можеби некого ќе пропуштим. По редослед:
Маца_мк (закон девојче)
Мац)) (само блиц запознавање)
Саладин
ZeroStyle (мислев дека е повисок и покрупен ама ипак супер беше)
Exotic ( супер дете. се изнаправивме муабети)
StatusQuo
Маарко (и тој откачен. супер е :) )
Коорун ( мн ми беше сериозен нешто (= )
Земзела (пријатно ме изненади. супер беше. бтв која беше таа што ме сликаше :pipi:)
Маца_Кака` (пријатно ме изненади :pipi:)
Росоњера (прв впечаток ми остави дека е мн смирена и паметна (= )
Росоњер Стефан (мирен дечко, не зборевме мн )
Влатко_русин (постојано насмеан и тој :) )
OSS (супер девојче, убаво со убав стомак :kesa: )
Млад_ман (мислев дека е мнооооогу висок :) )
Лејди Сатори (само блиц запознавање )
Џену Грл (хахаха, ќе видиш ти за тоа горе со белото што правевме. На тренерот ќе те кажем :):):) )
Freaky Girl (супер девојче, не поправивме муабет ич :( )
Параноик Грл (постојано се смееше :) )
Емма (само блиц запознавање)
Бушав го видов ама нејќев да му сметам зш пушташе музика (=
Fabouluss139223 (фала за вотката :):) )

И фала за сите кои ме снабдуваа со мастики и бомбони :kesa: И до полнолетните кои ми носеа алкохол :)
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Ајде да се исповедам на оваа тема. Значи многу луѓе запознав па можеби некого ќе пропуштим. По редослед:
Маца_мк (закон девојче)
Мац)) (само блиц запознавање)
Саладин
ZeroStyle (мислев дека е повисок и покрупен ама ипак супер беше)
Exotic ( супер дете. се изнаправивме муабети)
StatusQuo
Маарко (и тој откачен. супер е :) )
Коорун ( мн ми беше сериозен нешто (= )
Земзела (пријатно ме изненади. супер беше. бтв која беше таа што ме сликаше :pipi:)
Маца_Кака` (пријатно ме изненади :pipi:)
Росоњера (прв впечаток ми остави дека е мн смирена и паметна (= )
Росоњер Стефан (мирен дечко, не зборевме мн )
Влатко_русин (постојано насмеан и тој :) )
OSS (супер девојче, убаво со убав стомак :kesa: )
Млад_ман (мислев дека е мнооооогу висок :) )
Лејди Сатори (само блиц запознавање )
Џену Грл (хахаха, ќе видиш ти за тоа горе со белото што правевме. На тренерот ќе те кажем :):):) )
Freaky Girl (супер девојче, не поправивме муабет ич :( )
Параноик Грл (постојано се смееше :) )
Емма (само блиц запознавање)
Бушав го видов ама нејќев да му сметам зш пушташе музика (=
Fabouluss139223 (фала за вотката :):) )

И фала за сите кои ме снабдуваа со мастики и бомбони :kesa: И до полнолетните кои ми носеа алкохол :)
Абе Гној Еден По 125478962ти пат...БЕЗ ГРЛ!
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Јас онака на кратко се запознав со Acid,Saladin,By Me(дечкото со фотоапаратот),Nightwalker,Еспањола,
Точкест,Zemzela и ВикторГГ (се запознав на скалите со нив)и толку:pipi:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
rossonerka запозна многу форумџии, a пола гарант ќе ги заборавам да ги споманм:)

Zemzela - готово договорено идеме за Милано:), штета не можеше до збор да дојде од групацијата росоњери
Milanez` - конечно:vozbud:
ToniInter - мојот најголем непријател :)
leandra - сосема поинаку ја замислував:) срце е :pipi:
Flix - конечно несудениот цимер го запознав:)
THE_PIRAT - фајнали
rymz - мило ми беше :pipi:
La Espanola - шпањолката како и што ја замислував многу весела и расположена
SCORPIO__20 - колегата одма за факултет ме распраша:) супер си е :pipi:
Shorty - не може човек а да не го запознае, од секој агол може да се види:)
ПараноиК - другарка на Џену така мислам
*ОSS* - јас мислев ќе денсаш а ти цела вечер си преседе ццц
Tочкест - на поминување само (добар стриптиз изведуваш :))
Mac)) - одма да искара зашто зеленко ова она, од криглата ќе да беше тоа :)
Mlad_men - многу официјално се претстави (не сум Берлускони, росоњерка сум:))
reactive89 - која си ти? билобил само ќе ти помогне:)
Bacillius gagous - само на поминување исто и MaRyJaNe- poison
Saladin - љубителот на спаркс

...
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Се запознав со:

- Влатко_русин - Пу да ти ебам мисирот, редно беше по толку време. КОНЕЧНО!
- Саладин - Фајнали друже, од коа сакав да те запознаам еј... Пензионирано гејмериште, поштуем :)
- Мац)) - Лудак, само делеше шеќерчиња на децава омфг
- Корун - Коа сакаш кантер у кило крв настрана:pos:
- OSS - Закон девојче, само се смешкаше, си го имавме муабетчето :pipi:
- Скорпио_20 - Шмекериште едно, се праи не ме знае :)
- Земзела - Закон чоече, ист као што го замишљав
- Фрики Грл - Интересно девојче, малку помуабетивме...
- Маца_мк - Не ја замишљав таква, морам да признаам, пријатно сум изненаден :)
- Егзотик - Закон типче, наследникот на Шорти :pos:
- Младман - ОМФГ ОМФГ ОМФГ Лудак! закон!!! :pos:
- Фебулос_178 - Само се запознавме не муабетевме многу :)
- Апец - Форца Јуве!
- Росоњеро_Стефан - Исто, само се упознавме :)

Има уште неколку, не ми текиња моментално... ќе се надополнам. Има и такви кои не ги запамтив, проштевајте, има такви кои мене не ме запамтиле и тн... али мн. бевме, простено ви е :)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Еј да, со Бурхан се запознав...уствари Алек се викаше он. :pos:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Fabullous 178 човече озбилно не се сеќавам на тебе, еден флешбек ако може како хинт да ми пратиш сигурно ќе се сетам...(мора да не сум го чул никот или па етанолот и сараундот си го сторија своето) Како и да е ќе се запознаеме ние накнадно в.
Сега се сетив на една девојка на лик ми беше позната многу ама никот никако да ми пројде во умот.... И ппосле у ниедно време (сабајле во 10 часот:pos:) памтењето ми се врати. Mary-Jane Poison.
Заборавив уште еден да го кажам.... Луи канг а.к.а. Шанцунг а.к.а. Sub Zero a.k.a Alien sr. Брат после ми текна дека беше фанатик за Мортал Комбат
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
ок, освен два-тројца никој не се сетил дека се запознал со мене:nesum:(повеќето го памтат Пират:)), али битно ја се сеќавам на повеќето:pipi:
се запознав со:
ПараноиК - не знам зашто сите мислеле дека си машко, отсекогаш знаев дека си женско, топ девојче:)
Freaky girl(така некако и е никот) - она дојде заедно со Џену и ПараноиК, си напраивме малку муабет
Урбан Мувер - Крејзи ин лав ме запозна со него, не зборев долго, ама ми изгледаше онака фин дечко
Серпико - забораив дека се знаеме од претходно и пак му се претставив:kesa:
Земзела - ми рече дека ќе ме убиел ако сум му се претставела по 189832857 пат и да станам бјанконерка, ама за ова второво нема шанса:)
СтатусКво - не праевме нешто посебно муабет, али битно се смеевме коа сите шмркаа шеќерчиња:)
ЗироСтајл - мислам дека го запознав, не сум сигурна:kesa:
Најтвокер - се претставив на неговите другари(нефорумџии) со никот и бледо ме гледаа, битно си напраив муабет со него за убавите љубовни постови:)
ByMe - пред да го запознаам 2-3 пати го замолив да не слика, па после се упознав:pos2:
Тикви4ка - само се запознавме и ме одвлечка доле да се запознаам со претходно спомнатиот член
целата тетовска багра:Дизајр, Анк-су-намун, Д Годес, Шорти, Миланез, Гарфилд, не ми текнува дали имаше уште некој..сите ми беа фини и забавни, топ си поминав со нив(полиција има повеќе него во Тетово, а?:))
Псај - само се запознавме, ама ок типка е:)
Гоко ѕверот - типов е стварно ѕвер, иако тогаш се лутев што пушташе шабанарија на радио, ама сепак е забавен дечко
Тончи - се сретнавме на скали за накај спратот и се запознавме, само толку
Даденце - се смеевме што келнерот нејќеше да и даде алкохол без да му покаже лична карта
како можев *ОСС* да ја заборавам, супер девојче, ме дружеше цело време додека бев горе единствено женско.фала ти срц, топ си:)

плус, запознав некои луѓе што не беа од форум и се видов други форумџии што ги знаев од претходно.криво ми е што не ги запознав Злобница, Леандра, Лаванда(беше она воопшто на собиранка?), Некро и некои други од мојот список на FIWM(forumdzii I wanna meet:))
ако некого заборавив, се извинувам, овие никови сум ги запамтила:pipi: а да, и се извинувам што повеќето никови се на македонски,ама ме мрзеше да мењам фонт цело време:)

едит:сега ме потсетија дека беа и Каталонец, и Зеус и Раперче..ми текнува дека ги чекавме да купат за јадење:) извинете што заборавив, знаев дека има уште некој
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
ByMe - пред да го запознаам 2-3 пати го замолив да не слика, па после се упознав:pos2:
Тикви4ка - само се запознавме и ме одвлечка доле да се запознаам со претходно спомнатиот член
а бе јас ја прашав дали ја знаеш Маца_мк и таа ми вика има виткана коса, и јас се свртев да видам дали си некаде у близина(дали има некоја со виткана коса) и Тикви4ка испари и ја гледам доаѓа со некоја женска, и ми вика еве ја маца мк, и така се запознавме:kesa:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
а бе јас ја прашав дали ја знаеш Маца_мк и таа ми вика има виткана коса, и јас се свртев да видам дали си некаде у близина(дали има некоја со виткана коса) и Тикви4ка испари и ја гледам доаѓа со некоја женска, и ми вика еве ја маца мк, и така се запознавме:kesa:
епа она дојде, се запозна и ме одвлечка надоле по скали, а не ми беше јасно зашто.после ми ја кажа причината:) али нема везе:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom