Club Colosseum

Статус
Затворена за нови мислења.

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
mislis petok druze.u sabota e ladies night mi se cini na exclusive.:smir::smir:



ne raboti colosseum u nedela.samo petok so stranski poznati dj iminja i sabota kao so pisav pogore.pozz:salut::salut::salut:
Точно, моја грешка :)

Eкстра екстра эа всичките. Томи бој влеэ эа НУЛА ДЕНАРИ :)




Najseriozen sum ova
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Томи Бој...еј тапа ми е овој бе :toe:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Шо ви е бе луѓе,овај тапа? Додуша се си е од вкус до вкус ама баткава е доста добар,башка тоа Тенаглиа издава за негов лејбл :smir:
Незнам,сум бил еднаш некако ми е монотон али да се е до вкусот :smir:
 

Naked Angel

more than u're used to
Член од
20 февруари 2009
Мислења
79
Поени од реакции
11
Јас коа бев на Томибој у ск ептен ми беше тапа, а у Струмица ептен екстра :icon_lol: е ајде де, и сеа незнам дали да идам, да се одлучам дали е тапа или не :)
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Јас коа бев на Томибој у ск ептен ми беше тапа, а у Струмица ептен екстра :icon_lol: е ајде де, и сеа незнам дали да идам, да се одлучам дали е тапа или не :)
Е видиш можда у Струмица е боље да го донесат :vozbud: незнам може и да се премислам до тогаш,не за друго одамна не сум бил на журка а сакам,многу :je: :party3:
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
znaci da pojasnam malce za Tommy boy:ako ispies pijacki vo vrednost od 300 denari vlezot e besplaten.ako ne si plakas karta 200 denari.


btw sw pojavi vcera mark Brown????ja do 01;50 sedev bese toj deckoto eden srbin mi se cini:toe::toe::toe:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
znaci da pojasnam malce za Tommy boy:ako ispies pijacki vo vrednost od 300 denari vlezot e besplaten.ako ne si plakas karta 200 denari.


btw sw pojavi vcera mark Brown????ja do 01;50 sedev bese toj deckoto eden srbin mi se cini:toe::toe::toe:
Хммм не ми е јасно како тие на влез ќе знаат колку јас ќе испијам. Ќе се плаќа на влез 300 денари па со тоа ќе има консумации или... ?! :)
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
ne be taka cuv od edno relevantno lice za colosseum.najverojatno ke davaat neso kao konzumacii na vrata poim neam i jas
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
mislis petok druze.u sabota e ladies night mi se cini na exclusive.:smir::smir:



ne raboti colosseum u nedela.samo petok so stranski poznati dj iminja i sabota kao so pisav pogore.pozz:salut::salut::salut:
ахам значи така напраиле.. добро . :) кје каже некој како си поминал на марк ? :)
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Јас бев на Марк Браун. Не беше нешо посебно али јако беше у секој случај. Типот пушташе музика до 4 и 30 и после викавме Ви вант мор ама тој кретенот позади марк не даде :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom