Секс школо

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Не е тоа локална анестезија?:)
Da be, utnav. Sorry. Luge sme, gresime:pos2:

Која лекција додека учев медицина ја промашив? Како може да забремени од предсемената течност,нејзината улога е само да обезбеди посигурен пат на сперматозоидите,а не да забременува:tapp:
Taa predsemena tecnost sodrzi spermatozoidi. Gi ima vo daleku pomal broj otkolku samata semena tecnost, no sepak postoi opasnost, sto se procenuva deka moze da se sluci na 1 od 1000 luge. No, sepak biten e faktot deka moze da se sluci. Rizik postoi, zatoa vnimatelno.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
1
Posle seto procitano tuka jas zakluci deka sum mnogu sreken covek barem zasea,a od sea KONDOM!!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
8 мислења на „цицката“, Љупчо и компанија се префрлени од темава во темата наменета за сексуално образование. Мислам дека не сте ја сфатиле поентата на оваа тема. Прочитајте го првото мислење. Тука воопшто не дискутираме за тоа дали треба да се воведе сексологија во училиштата, туку споделуваме „трикови“ со кои би ја збогатиле сексуалната игра.
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
109
Поени од реакции
0
Sreka

Posle seto procitano tuka jas zakluci deka sum mnogu sreken covek barem zasea,a od sea KONDOM!!!
TATO TATO ZA MALCE KE TI VIKAA HEHEHE ... nemas gajle i tato da bides skraja da e nema gajle sibaj tamo cim ti velat iskusnive nema gajle nema :D so mu ja sekiras ti tolku :D hehehhe :D pisuvajte faca stvari imalo tuka tuuuu da ne lusnis kolku sum koncentriran ajde ACID kaj e ona temata so sliki so bese daj posoci me nemozam da se snajdam
 
Член од
11 септември 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
malo komentarce na gospodinot pogote t.e. do scorpio 20,
TESKODEKA NE SE IZDRUVA SAAT DVA NA PREDIGRA
POZ
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
drustvo da se razberime, znaci nema nikakvi trikovi, nema nikakvi finti, od moe licno masko iskustvo za da si pominis ubavo so devojka(a i taa so tebe) treba da se i dvajcata max. opusteni i rastereteni od se...strasta ke si go napravi svoeto...
 
Член од
19 септември 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
Prvpat

pa eve sea vaka malce kako "poneiskusen" prva god sredno sum i seuste neam bilokakvo sex. iskustvo (nekoja da mi go pusi/drka da ja ebam).moze nekoj/a da mi spodeli iskustvo koga prvpat imal odnos,kako,i nekoj sovet da dade?:kesa:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
pa eve sea vaka malce kako "poneiskusen" prva god sredno sum i seuste neam bilokakvo sex. iskustvo (nekoja da mi go pusi/drka da ja ebam).moze nekoj/a da mi spodeli iskustvo koga prvpat imal odnos,kako,i nekoj sovet da dade?:kesa:
Најголем совет кој може да ти се даде е биди самоуверен, и да згрешиш нешто ништо страшно сепак ти е прв пат и за тоа никој нема да ти се смее нити пак да те тепа. За друго што поточно ја имаш цела тема да ја читаш или прашај поконкретно:smir:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
1
Nekako ja zapostavime temava.Mislam deka e mnogu dobra tema.Pa dajte da spodelime nekoj sovet ili iskustvo i da se educirame sto e mozno poveke!
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
pa luge opustenosta e pred se kako sto pogore nekoj navede dokolku ne si opusten otide se pojabana nego i mora da se vnimava na pocetokot mnogu sto sakam da kazam mora da si itar i lukav odnosno ako ne uspees da ja procitas sto saka na sto paga kako i sekoj ziv covek neli mislam deka ke imas pogolemi sansi pa i ako utnes ne treba da se zgrcuvas i nerviras togas mislam deka e najubavo od celata taa zbrka da napravis sala na svoja smetka za da vidi deka si priseben i ako utnes sto znam kaj mene bar upalilo toa mislam deka so toa i pogolem dojam ke ostavis za tebe
 

For_My_Love_o-0

...Morsko Prase...
Член од
25 мај 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
Зошто сексот не трае долго?

Ајде објасните зашто сексот не може да трае долго ?И што може да се направи за да се зголеми времетраењето на сексот...?
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Среди го насловот.
БајДВеј.. Од каде тоа правило дека сексот неможе да трае долго? Се зависи од партнерите, од атмосферата, од моментот..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom