ПОМОШ (СКАЈП )

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
Пред извесно време најдов некое програмче МСН уплоадер! Значи може бесконечно да си отварате нов МСН и да си се логирате со друга адреса. Е сеа чув дека има таква некоја и за СКАЈП. Прочепкав нешто по гугл ама не ми иде, ако има некој било каква информација за ова ВЕ МОЛАМ ПИШЕТЕ ТУКА.

фала ви :)
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
А како се вика програмчето за МСН (мислам на оригинално име)? Да видам нешто да побарам, ама мислам тешко :toe:
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Има еден куп такви програми за мсн.
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
e da znam deka ima i lesno si najdov za MSN, ama cuv i za skajp a nemozam da najdam pa mi treba pomos :(
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
zarem nikoj nisto neznae??? ajde kazete nesto ne bidete sebicni :(
 
P

Princ

Гостин
Ова го најдов на web:

If you have Windows XP Pro, you can create and run more than one copy of Skype on your computer. This lets you switch between accounts, or even chat to yourself. To do this you will need at least one other Windows account (go to Start, Control Panel, User Accounts). Load Skype as normal, then right-click the Skype shortcut and select Run As… Enter the user name and password of the other account and a second version of Skype will load.
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Еј луѓе имам еден проблем со скајпот.Зошто кога ми врти некој кога ќе кликнам да дигнам слушалка не дига?Истото е и кога вртам јас.Симнав нов скајп и нов акаунт напраев пак истото е?Што му е некој да не знае?:(
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.962
Поени од реакции
1.237
Истиот проблем го имам и јас. Едноставно кога ми врти некој и кога дигнувам исклучува, а и јас кога вртам пак исклучува. Овој проблем ми се јави одкога инсталирав Скајп со Фејсбук.
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
И кај мене е истото,но мене не ми е преку фб.Од пред некој ден подруг ми е скајпов,како друга верзија некоја,којзнае кај сум кликнал и ме зеза веќе неколку дена.Ако знае некој нека каже што е проблемов ми треба мн. скајпов. :/
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
И кај мене е истото,но мене не ми е преку фб.Од пред некој ден подруг ми е скајпов,како друга верзија некоја,којзнае кај сум кликнал и ме зеза веќе неколку дена.Ако знае некој нека каже што е проблемов ми треба мн. скајпов. :/
Инсталирај го однови, ама сега ќе го избришеш стариот скајп добро, на пример со Revo Uninstaller, и така ќе се избришат и останатите фајлови од деинсталирањето и регистрите што скајпот стариот ги користи и пробај пак со нова инсталација на Skype 5.0
 

Kajgana Shop

На врв Bottom