Фан Клуб: Партизан

Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Што беше ова 12-0 за Партизан. Се надевам проаѓа во групи во ЛШ.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442

:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc: (сваки коментар би био сувишан :))

П.С Ако може некој нека ги постира сите голови од вчерашниот натпревар :smir:

EDIT: ги има на официјалната на Партизан
 
В

Вори

Гостин
Овој Клео ќе ги заебе сите..и Диара и Мореира.Ептен добар е.Нека ни е честита победата.
 
Член од
25 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
па нормално дека е добар звезда не зема кој годе и што годе туку зема само зверови ама парите го направија да прави макази пред гробари наместо пред делије ама дали ќе прави вака и на маракана малце морген хехе
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
па нормално дека е добар звезда не зема кој годе и што годе туку зема само зверови ама парите го направија да прави макази пред гробари наместо пред делије ама дали ќе прави вака и на маракана малце морген хехе
Слушај рефрен
Плачем, јер душа и срце ме боли, јер сад Клео Партизан воли :vozbud::vozbud:

 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Премногу...

И тој што го имаш на аватар многу да не го сака Реал па го бакнува амблемот... само што Клео од послаб иде во појак клуб со амбиции за влез во ЛШ, а тој на аватарот од Шампион иде во манекен...

Има една стара поговорка "Од магаре на коњ, а не од коњ на магаре" :helou:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
И тој што го имаш на аватар многу да не го сака Реал па го бакнува амблемот... само што Клео од послаб иде во појак клуб со амбиции за влез во ЛШ, а тој на аватарот од Шампион иде во манекен...

Има една стара поговорка "Од магаре на коњ, а не од коњ на магаре" :helou:
Toj од мал навиваше за Реал, исто како и многу други играчи кои нормално дека ќе речат се за пари:vozbud:
И не се замарај со него, нели гледаш дека навива за екипи кои имаат најмногу трофеи во минатото, кога имаше повеќе мито и корупција од секогаш!

Клео гледам е ѕвер и мислам дека и оваа година ѓупците нема што да бараат во првенство, доста би им било и 3-то место, за толку ги бива!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
И тој што го имаш на аватар многу да не го сака Реал па го бакнува амблемот... само што Клео од послаб иде во појак клуб со амбиции за влез во ЛШ, а тој на аватарот од Шампион иде во манекен...

Има една стара поговорка "Од магаре на коњ, а не од коњ на магаре" :helou:
Ок де, ве сака што викам ја...Добро што го спомна примерот со Роналдо, разликата меѓу нив е во тоа што Манчестер е шампион на Англија и освои ЛШ пред една година, а сега сака да го направи тоа со Реал, а Клео неможеше да освои со Звезда, а и немаше пари тоа е добро познато, па замина кај вас. Дека ве сака не за друго...

И не се замарај со него, нели гледаш дека навива за екипи кои имаат најмногу трофеи во минатото, кога имаше повеќе мито и корупција од секогаш!
Аха, до тоа е...не е до друго. Ти кажуваш кој до вчера пишуваше за Реал се најдобро, а сега му отиде прво миленичето Бекам, па Руд, па ви го набивме у ЛШ, па отиде и Роналдо...те сфаќам. И не е темава за тоа, жал ми е што си баниран од Реал па неможеш да си ја олесниш душичката.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Аха, до тоа е...не е до друго. Ти кажуваш кој до вчера пишуваше за Реал се најдобро, а сега му отиде прво миленичето Бекам, па Руд, па ви го набивме у ЛШ, па отиде и Роналдо...те сфаќам. И не е темава за тоа, жал ми е што си баниран од Реал па неможеш да си ја олесниш душичката.
Со оглед на тоа дека не ме знаеш тропаш глупости. Секој кој ме знае ќе ти каже дека не можам да ги поднесам.
Искрено да ти кажам(знам дека нема да ми веруваш) лани ми беа симпатични бидејќи беа очајни и замисли, дури и јас ги сожалував колку се немоќни и покрај сите фрлени пари лани и донесени играчи:tapp:
Пишев убаво исто и кога ќе фатев спортска, стално последни ги чекав и се разнежнував:pos2:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Со оглед на тоа дека не ме знаеш тропаш глупости. Секој кој ме знае ќе ти каже дека не можам да ги поднесам.
Искрено да ти кажам(знам дека нема да ми веруваш) лани ми беа симпатични бидејќи беа очајни и замисли, дури и јас ги сожалував колку се немоќни и покрај сите фрлени пари лани и донесени играчи:tapp:
Ќе те цитирам за ова во Примера, не е местото овде.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ќе те цитирам за ова во Примера, не е местото овде.
Не се труди те молам, знаеш каде ќе води разговорот!

Инаку што се однесува до Клео, замина од клуб со никакви амбиции, лоповска управа, во клуб кој е доста сериозен во последниве години и всушност е единствениот клуб од србија кој играл во ЛШ за разлика од циганите кои играа во ЛШ кога цела држава беше зад нив!
 

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
па нормално дека е добар звезда не зема кој годе и што годе туку зема само зверови ама парите го направија да прави макази пред гробари наместо пред делије ама дали ќе прави вака и на маракана малце морген хехе
Ќе видиш на Маракана што ќе ѓи направи Клео циганите.:vozbud::vozbud::vozbud::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom