Помош околу Counter-Strike (општо)

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
13
Што се поднесуваше во конзулата за да не ми се шири метата кога одам :)
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
dajte link da go simnam 5.0 fixot,sxe-injected.com ne mi ja otvara:mad:@
 

Kir4e

OdPrilep Ebago
Член од
1 февруари 2007
Мислења
269
Поени од реакции
5
Da Si prasam jas nesto ... Zosto Vo NickName Ne mozis da Pisis Prilep ili nesto sto go sodrzi Imeto Prilep ? :)
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Затоа што има админ iLe, а ти во твоето име Prilep го имаш. Поз :)
 

Kir4e

OdPrilep Ebago
Член од
1 февруари 2007
Мислења
269
Поени од реакции
5
Ae Ova Ic ne me raduva ... :((((
Sepak Fala za Odgovorot :)
 
Член од
4 мај 2007
Мислења
598
Поени од реакции
208
имам проблем со кантер.Кога ке ја пуштам компијутерот ми работи ок првите 5 мин(откако ке ја пуштам кантер) и после кочи,овој проблем ми се случува последниве 10 дена.Имам виста и кога ке одам да проверам што е проблемот ми јавува дека халф лајф го кочи компијутерот.Некој да знае што е проблемот?
Ако сум ја згрешил темата преместувајте бришете само одговорете на прашањево:) :):salut:
 
А

Ајсшутер

Гостин
имам проблем со кантер.Кога ке ја пуштам компијутерот ми работи ок првите 5 мин(откако ке ја пуштам кантер) и после кочи,овој проблем ми се случува последниве 10 дена.Имам виста и кога ке одам да проверам што е проблемот ми јавува дека халф лајф го кочи компијутерот.Некој да знае што е проблемот?
Ако сум ја згрешил темата преместувајте бришете само одговорете на прашањево:) :):salut:
А ти пишува дека Хајф Лајф ти прави проблем или ти ја дава иконката за Хајф Лајф само ?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
firewall. мислам дека тоа е проблемот. анблок на халф лајф.
 
А

Ајсшутер

Гостин
а може помош за тоа.Дупка сум за пц особено за вистава
Пробај кога ке ти се изгаси ако ти се појави прозорче а на него ако има unblock стисни на тоа ако е тоа firewall-от
 

Kajgana Shop

На врв Bottom