Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
14 мај 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
Благодарам, но ми кажаа, но сепак тнх:D
:pos::pos::helou:

фала, се снајдов..:helou:

Но друго ми треба :S:D Незнам даљи ќе знаеш ..:salut:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Може некој да ми каже како се мењаше бојата на буквите во бела? Стаив нова кантер и сеа жути се буквите ми бодат очи ме нервираат. Ај фала:)
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Може некој да ми каже како се мењаше бојата на буквите во бела? Стаив нова кантер и сеа жути се буквите ми бодат очи ме нервираат. Ај фала:)
con_color 255 255 255. Ај ништо:)
 
А

Ајсшутер

Гостин
Линк ако може за да доунлоадирам 5.00 ?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
imas go na cs.kajgana.com--- u download section
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Линк ако може за да доунлоадирам 5.00 ?
Друже, ставив 2 линка на претходната страна, еден од официјалниот сајт, и еден од рапидшер, го закачив да нема некој проблем со првиот линк. Иди на предходната страна и снајди се ако веќе не си се снашол.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Да не знае некој со е проблемов одеднаш со Ctrl престана да ми се клечи а го наместив у контроли duck и пак нејке
 
I

Ivan_FBI

Гостин
con_color 255 255 255.
Друже го стаив ова така, ама не се бели буквите туку цело време се мењаат боите... :nesum:

Може некој друг да ми каже како да ги напраам бели или пак да ги вратам во жолти?:uvo:


Едит: Го направив ова со бело... тие бројките требало да бидат у наводници... Фала m@rT1n! :) :)
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Друже го стаив ова така, ама не се бели буквите туку цело време се мењаат боите... :nesum:

Може некој друг да ми каже како да ги напраам бели или пак да ги вратам во жолти?:uvo:


Едит: Го направив ова со бело... тие бројките требало да бидат у наводници... Фала m@rT1n! :) :)
Мене ми беа дефолт бели. И да пробам да ги сменам и јас ко тебе се зафркнав. Па пробувам 255 255 255 не бива се утепав од пробување, на крај напишав 255+255+255 и бидна.:):)
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Друже го стаив ова така, ама не се бели буквите туку цело време се мењаат боите... :nesum:

Може некој друг да ми каже како да ги напраам бели или пак да ги вратам во жолти?:uvo:


Едит: Го направив ова со бело... тие бројките требало да бидат у наводници... Фала m@rT1n! :) :)
ја пред некој месец има таков проблем нонстоп ми се менјаа и реинсталирав игра :) живците ми искинаа
 
I

Ivan_FBI

Гостин
ја пред некој месец има таков проблем нонстоп ми се менјаа и реинсталирав игра :) живците ми искинаа
И ја ја реинсталирав, у последен момент пред да почнам да го бришам кантерот adWARE* на мсн ми кажа дека требало да бидат у наводници тие бројките... :kesa:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
мора некад и реинстал да се освежи играта :) така да :drk:
нема да и дојди лошо
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Џабе сте реинсталирале за едни "" што требало да ставите пред и после бројките.
Еве како изгледа тоа: con_color "255 255 255" :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom